Mobilní telefonyZe světa IT

Cena: Sony Xperia E také v Německu

Podívejme se o několik dní zpět, kdy společnost Sony oznámila pomocí tiskové zprávy informace o nových modelech z řady Xperia. Cenové podrobnosti o modelu Xperia E a Xperia E Dual ale bohužel chyběly. Nicméně však japonský gigant pro Německo vydal doporučené ceny.

Smartphone Sony Xperia E Black

Pokud si nepamatujete technické parametry, nevadí. Výrobce do tohoto telefonu vložil vynikající kvalitu hovoru díky technologii Voice HD a potlačení šumu pro křišťálově čisté hovory v jakémkoliv prostředí. Telefon dále propůjčí 3,5 palcový HVGA displej s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrový 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon MSM7227A, 512 MB RAM, 4 GB interní paměti a slot pro karty microSD.

Na zadní straně je k vidění 3,2 megapixelový digitální fotoaparát s automatickým ostřením. Mezi další použité technologie patří xLOUD, 3D prostorový zvuk, GPS, HSPA a WiFi modul. V těle mobilu se skrývá samozřejmě také 1500 mAh akumulátor, jež dopřává uživateli 530 hodin v pohotovosti a 380 minut hovorů. Rozměry Xperie jsou 113,5 x 61,8 x 11 milimetru.

Sony Xperia E C150X a její Dual SIM sourozenec Sony Xperia E Dual XC160X se začnou prodávat začátkem roku 2013 v Německu za 159 Euro /4 000 Kč/, zatímco dvou SIM-kartová verze bude stát 169 Eur, tedy přibližně 4 300 Kč.

Máte rádi smartphony na dvě karty a nebo si raději pořídíte dva na sobě nezávislé stroje? Určitě se o své poznatky k chytrému telefonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme, budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony