Mobilní telefonyZe světa IT

Samsung představil nové smartphony

Samsung oznámil dva nové smartphony s názvem Galaxy S II LTE a Galaxy S II HD LTE.

Oba modely Galaxy S II LTE jsou postaveny na systému Android 2.3 /Gingerbread/ a ve svých šasi ukrývají dvouprocesorové křemíkové jádro na taktu 1.5 GHz. Disponují také 1 GB operační paměti a vestavěným uložištěm pro data o velikosti 16 GB.

Samsung představil nové smartphony

Samsung představil nové smartphony

Zadní foťák vás ohromí rozlišením 8 megapixelů, jež zvládne natáčet videa v kvalitě 1080p. Přední čočka je postavena na mnohem nižší rozlišení, 2 megapixely. Ovšem jak je u smartphonů zvykem, přední foťák slouží především k videohovorům, kde není kvalita zobrazení tolik potřeba.

Galaxy S II a HD LTE také nabízejí podporu WiFi 802.11 b/g/n/, Bluetooth 3.0, aGPS, NFC a o jejich výdrž se stará baterie o výkonu 1,850 mAh.

Samsung Galaxy S II HD LTE se může pochlubit 4,65 palcovým Super AMOLED  dotykovým displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů.

Samsung představil nové smartphony

Samsung představil nové smartphony

Samsung Galaxy S II LTE se musel spokojit s menším displejem, než má jeho HD bráška. 4,5 palcový displej zvládne rozlišení 800 x 480 pixelů. A také je postaven na technologii Super AMOLED Plus s dotykovým ovládáním.

Cena a datum vydání nebyly ani u jednoho modelu zatím stanoveny. TIP: mrkni na nový smartphone od Samsungu – Galaxy S11!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony