Tiskové zprávy

Spolupráce Coinbase a Mastercard přináší revoluci v nakupování NFT

coinbase logo
Foto: coinbase.com, Tag: Coinbase

Naším posláním v Coinbase je zvyšovat ekonomickou svobodu ve světě. Tím, že umožňujeme více lidem zapojit se do ekonomiky tvůrců a profitovat z jejich práce, hrají NFT (Non-Fungible Tokens) v této misi důležitou roli. Zkušenost s nákupem NFT je však pro mnoho uživatelů stále složitá.

Coinbase chce uživatelskou zkušenost zjednodušit, aby se do komunity NFT mohlo zapojit více lidí. Stejně jako jsme milionům lidí pomohli poprvé získat přístup k bitcoinu snadným a důvěryhodným způsobem, chceme totéž udělat i pro NFT.

Spolupráce Coinbase a Mastercard přináší revoluci v nakupování NFT
Spolupráce Coinbase a Mastercard přináší revoluci v nakupování NFT

Klasifikace NFT jako „digitálního zboží“

Proto spolupracujeme se společností Mastercard na klasifikaci NFT jako „digitálního zboží“, což umožní nákup NFT širší skupině spotřebitelů. A již brzy „odemkneme“ nový způsob placení kartami Mastercard.

Coinbase nedávno oznámila Coinbase NFT, peer-to-peer tržiště, které usnadní ražbu, nákup, předvádění a objevování NFT.

Díky naší spolupráci se společností Mastercard budeme schopni poskytovat lepší zákaznické zkušenosti na Coinbase NFT a plánujeme pracovat na hledání způsobů, jak tuto možnost přenést do širšího ekosystému díky rozsahu a globální síti společnosti Mastercard.

Tleskáme společnosti Mastercard za to, že se v této otázce ujala vedení, aby co nejvíce usnadnila nákup NFT a zajistila, že se bude jednat o nejlepší spotřebitelský zážitek. Revoluce v oblasti NFT je teprve na začátku. Chcete-li se dozvědět více, navštivte Newsroom společnosti Mastercard, kde najdete příspěvek na blogu a otázky a odpovědi týkající se naší strategie v oblasti NFT.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Tiskové zprávy