HardwareZe světa IT

Dokonalý přehled o vaší kondici díky Under Armour a HTC (CES)

htc UA ces

V Americe dobře známá a zavedená značka sportovního oblečení a doplňků spojila své síly s HTC. Společně na americkém CESu představili celou sadu, díky níž si vrcholový sportovec, ale i člověk, který se sportem teprve začíná, udrží přesnou představu o své kondici i zdraví. Tento systém se jmenuje UA HealthBox a skládá se ze tří komponent: náramku UA Band, hrudního pásu UA Hearth Rate a osobní váhy UA Scale. Systém, který všechna tři zařízení propojuje, UA Record, vyvinul právě Under Armour. Vlastní hardware vyrobilo HTC. Vše doplňuje aplikace, kterou lze použít jak na Androidu, tak iOS.

_K4A5379

Celá sada se dodává v balení, které působí velice luxusním dojmem

UA Band

Náramek UA Band má displej, který dokáže diskrétně informovat o tom, jak uživatel plní vytyčené cíle. Navíc se ukáže pouze, pokud je to žádoucí a nesvítí neustále, čímž šetří baterii. Jakmile ale začne intenzivní trénink, nebo nějaká sportovní aktivita, neustále informuje a spolupracuje s hrudním pásem. Sportovec tak ví, jestli se jeho tep pohybuje ve správné zóně, žádoucí například pro hubnutí. Náramek je tmavý a pogumovaný, má vnitřní stélku vytvořenou tak, aby zpod něj odváděla pot.

UA Heart Rate

Každý, kdo někdy bral sport vážně a zajímal se o svou tepovou frekvenci jistě ví, co je to hrudní pár na měření tepu. Tento umí sledovat nejen váš tep, ale také vás pomocí náramku informovat o tepové zóně ve které se nacházíte. Pás má odnímatelný senzor, takže je možné ho po sportovním výkonu vyprat. Kromě tepu dokáže zaznamenat i spálené kalorie.

Hrudní pás Hearth Rate

Hrudní pás Hearth Rate

UA Scale

Chytrých vah je na trhu hodně, žádná z nich ovšem není součástí takového komplexního systému jako právě UA Scale. Váha má, stejně jako ostatní dva kusy černou barvu a velice elegantní, diskrétní design. Je vybavena připojením WiFi. Najednou dokáže zaznamenávat údaje až o osmi lidech. O každém z nich si pamatuje jeho hmotnost a procentuální podíl tuku. Data sdílí do systému UA Record a uživatel díky tomu má přesný přehled, jak se například jeho snažení o hubnutí vyvíjí.

_K4A2986

Výkonný ředitel divize Connected Products, HTC, Wolfgang Muller o systému řekl:

Tento systém propojuje vše, co zákazník potřebuje, aby se mohl lépe starat o své zdraví a kondici. Ať už jste závodním atletem nebo jste jednoduše odhodláni udělat něco pro své zdraví, UA HealthBox je jediný systémem, se kterým získáte kompletní obrázek o své kondici a také informace a motivaci potřebné pro dosažení svých cílů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware