Mobilní telefonyTiskové zprávyZe světa IT

T-Mobile: iPhone 5C a 5S již 25. října

apple logo

T-Mobile zahájí prodej horkých novinek: nejnovější iPhone 5S a nejbarevnější iPhone 5C startují v České republice 25. října po půlnoci. Pro fanoušky je připravena noční soutěž celkem o čtyři telefony – o dva iPhone 5S v pražské prodejně na Národní třídě a o další dva kousky v brněnské prodejně na náměstí Svobody. Další hra o jeden tento přístroj bude spuštěna ještě před zahájením prodeje na webu.

Operátor ve svých prodejnách nabídne fanouškům těchto přístrojů hned několik verzí: iPhone 5C bude k dostání v 16 GB verzi v barvě bílé a modré. Dále je do nabídky zařazen iPhone 5S, který bude v 16 GB verzi v barvách zlaté, stříbrné, šedé, a 32 GB a 64 GB, oba v barvě šedé.

Smartphone Apple iPhone 5S zlaty

T-Mobile: iPhone 5C a 5S již 25. října

Exkluzivně jsou pouze pro zákazníky nakupující přes e-shop a pro firemní segment připraveny ještě tyto varianty:

  • iPhone 5C 16 GB ve žluté a zelené barvě
  • iPhone 5S 32 GB v barvě stříbrné a 64 GB v barvě zlaté

Půlnoční akce nabídne volný prodej, odebrat však každý zájemce může jen po jednom kusu iPhone 5S a dvou iPhone 5C. Další dny pak bude prodej telefonů iPhone 5C i nadále bez omezení, série iPhone 5S v prémiovém provedení je určena pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou. Limit na maximální počet kusů na osobu zůstává. Pro zahájení prodeje je připravena dostatečná zásoba většiny modelů, dodávky by posléze měly chodit průběžně.

Soutěž – pro fanoušky, kteří dorazí na půlnoční večírek na značkové prodejny na Národní třídě v Praze a na náměstí Svobody v Brně je připravena soutěž vždy o dva kusy iPhone 5S 16 GB v šedé barvě. První dva soutěžící na obou těchto prodejnách, kterým se podaří projít dovnitř mezi laserovými paprsky, aniž by se jich dotkli, vyhrají tuto horkou novinku. Celkem se tedy hraje o čtyři tyto telefony. Další soutěž o jeden iPhone 5S 16 GB v šedé barvě bude spuštěna na webu ještě před spuštěním prodeje. Více informací se zájemci dozví již brzy na Facebooku operátora.

Cena – iPhone 5S 16 GB  – 15 699, 32 GB – 18 199 a 64 GB – 20 699 Kč včetně DPH s uvázáním u operátora. Volný prodej je nastaven na ceny 17 399 Kč, 19 999 Kč a 22 699 Kč. 16 GB verze modelu iPhone 5C se pak bude prodávat za 13 299 Kč a 14 699 Kč (volný prodej).

iPhone – Apple iPhone 5S zaujme především úžasným výkonem díky 64bitové architektuře a inovací v zabezpečení díky snímači otisku prstů. Apple iPhone 5C vede v novém designu a ve výrazné barevnosti. U obou verzí nechybí operační systém iOS 7. Jemný 4’’ Retina displej, skvělý iSight fotoaparát a také podpora přenosu nejrychlejších dat v mobilní síti LTE jsou samozřejmostí.

Nano SIM – stejně jako iPhone 5, také iPhone 5C a 5S využívají dosud nejmenší formát SIM karty, tzv. nanoSIM. Zákazníci, kteří požádají na jakékoli Značkové prodejně T-Mobile o výměnu své stávající aktivní SIM karty za tento typ, ji získají zdarma.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony