> Novinky ze světa IT

Tablet HTC Jetstream v síti AT & T

Už známe tablet HTC Flyer. Mrkneme se tedy na nový kousek jménem Jetstream.

Mobilní přístroj je vybaven systémem Android Honeycomb 3.1 s Sense UX. Produkt je propojen s operátorem AT & T, který se bude též starat o jeho distribuci. HTC Jetstream propůjčí kapacitní displej s úhlopříčkou 10.1 palce a WXGA rozlišení 1280 x 768 bodů.

HTC do tohoto modelu nainstalovalo dvoujádrový procesor od Qualcommu /Snapdragon MSM8260/ taktovaný na jeden a půl GHz. Vnitřní paměť přístroje není nikterak malá, uložiště je 32 GB velké. Pokud chcete kvalitně fotografovat, můžete. Na zadní straně na vás čeká optika, která oplývá 8 MP čipem spolu s dual LED bleskem.

V sítích třetí generace se bude cítit jako doma. Bezpečně zvládne 3G/4G sítě LTE 700 MHz / 1700 MHz, třípásmové HSPA +/HSPA/UMTS a quadband EDGE/GPRS. Standardně propůjčí WiFi a Bluetooth 3.0 technologie.

Baterie by měla v tomto tabletu vydržet něco málo pod osm hodin, což není špatné. V krabici nalezneme speciální stylus Scribe s patentovanou technologií. A jdeme k ceně, ta dle zdrojů nepřekročí 15 tisíc korun.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT