Internet

Tohle může napadnout jen Kazmu. V rámci své soutěže zakopal své auto

Foto: Kazma One Man Show
Foto: zakopaljsemauto.cz, Tag: Kazma

Na včerejším streamu na kanálu Standashow byl hostem Kazma alias Kamil Bartošek. Povídal nejen o zakopaném autu v rámci své nové soutěže Zakopal jsem auto! Jedná se v Česku o doposud nejzajímavější soutěž, u které můžete vyhrát jeden milion korun a Kazmův Range Rover.

PO DLOUHÉM OBDOBÍ VLÁDNÍCH OMEZENÍ MŮŽEME KONEČNĚ ZAČÍT! PRÁVĚ JSME OFICIÁLNĚ SPUSTILI ODPOČET DO ZAČÁTKU HRY.

Kazmova soutěž jde do finále #zakopaljsemauto

Jedná se sice o ojeté a bourané auto, ale i tak se jeho prodejní cena může pohybovat kolem 350 tisíc korun. Berte tímto ale ohled na jeho následné zdanění.

Tohle může napadnout jen Kazmu
Tohle může napadnout jen Kazmu

Lokalita, kde je zakopaný automobil v kontejneru není jasná. O tomto místě ví jen hrstka lidí, Kazma na streamů řekl, že by je člověk spočítal na prstu jedné ruky. Zřejmě sám Kazma (Kazma Kazmitch), jeho společník, dopravce a firma, která prováděla výkopové práce. Na YouTube je živé video (livestream), kde je online vidět, zda už někdo zakopaný Range Rover našel. Je to důkazní materiál.

Jak probíhá registrace do soutěže?

Registrace do soutěže bude probíhat od 17:00 hodin dne 27.09.2020 do 10.10.2020 23:59. 12.10.2020 na každý zaregistrovaný mobilní telefon přijde SMS s indicií a pokud se auto nenajde do 31.10.2020, obdrží lidé zapojeni do soutěže SMS s přesným místem pomocí GPS souřadnic.

V případě změny všeobecných soutěžních podmínek má každý ze soutěžících právo ze soutěže odstoupit. Soutěžící jsou povinni průběžně sledovat aktuální verzi všeobecných soutěžních podmínek na stránkách www.zakopaljsemauto.cz, kde bude případně zveřejněna jakákoliv jejich změna. Cena SMS je 30 Kč. Službu zajišťuje Pays a Airtoy. Kontakt na provozovatele: info@zakopaljsemauto.cz.

Spekulace o možném místě, kde je zakopané auto

Na livestreamu, kde se lidé baví o tom, kde je možná zakopané auto je samozřejmě mnoho nejasností. Lidé nejvíce spekulují o krajích, kde aktuálně pršelo. To s menší přesností určí alespoň kraj. Vyšší pravděpodobností výhry je to, když na livestreamu někdo někoho pozná. Může se ho totiž zeptat, kde šel. Záběr kamery je ale dost omezený – není moc vysoko.

Může se jednat o objekt, který je blízko hlavního města Prahy – v rámci typu zeminy se může jednat o nějaký průmyslový areal v blízkosti – v rychlosti medializace se to jeví jako dobrý nápad, v dojezdu Kazmova mediálního štábu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet