Tiskové zprávy

Uber představuje nové formy přepravy lidí i věcí pro postpandemický svět

Uber_Comfort
Hlavní TAG » UBER

S tím, jak si postupně více a více zvykáme na „novou realitu”, zároveň nám schází to, co bylo nejlepší na časech před pandemií. Naše životy se ale v každém případě změnily a navzdory naší touze po „normálu“ je již nyní jasné, že mnoho z našich každodenních činností a návyků se změní – k lepšímu. S ohledem na změny, kterými svět prochází, Uber představuje řadu novinek, které lidem pomohou, aby se v post-pandemickém světě neztratili.

Protipandemická opatření jsou po celém světě postupně rozvolňována a Uber nabídne nové služby, které uživatelům pomohou užít si nový, neomezený svět. Hlavním cílem nových služeb je dostat se kamkoli… a získat cokoli.

JEĎ a zůstaň v bezpečí 

Jedním z nejdůležitějších aspektů, který nám umožňuje se dostat tam, kam potřebujeme, je proces vakcinace. Platí to primárně pro ohrožené skupiny obyvatel, ale z dlouhodobého hlediska pro všechny z nás. To je důvod, proč Uber po celém světě proces očkování aktivně podporuje a nabídl již 10 milionů bezplatných nebo zlevněných jízd lidem, kteří se jedou naočkovat.

Uber představuje nové formy přepravy
Uber představuje nové formy přepravy

JEĎ a zůstaň ve spojení

Zůstat ve spojení je jednou z nejdůležitějších a v posledním roce jednou z nejsložitějších věcí. Abychom zajistili bezpečí svých blízkých, některé návštěvy a setkání musely být odloženy. Aby Uber lidem umožnil neustále zůstávat ve spojení, spouští novou službu Uber Connect, která přináší rychlou a dostupnou možnost, jak s pomocí aplikace Uber posílat přátelům či rodině balíčky, a to i ve chvílích, kdy je není možné předat osobně. Služba je již dostupná ve více než 25 zemích a bude rozšířena do dalších evropských měst včetně Amsterdamu, Londýna, Osla či Varšavy.

Jakmile se opatření ohledně stýkání a pohybu rozvolní, vrátíme se zpět k cestování a létání. Aby si lidé mohli snáze naplánovat svoje cesty a ještě k tomu ušetřit, Uber spustí novinku Uber Reserve. Nová funkce mimo jiné umožní si zarezervovat cestu se svým oblíbeným řidičem, a to až s 30denním předstihem.

Mnozí z nás již určitě sní o tom, jak vyrazí letadlem na nějakou dovolenou ve vzdálených krajinách, ale v našich životech je také mnoho kratších cest, které podnikáme prakticky denně. Pro zpříjemnění a usnadnění těchto cest Uber rozšiřuje svoji službu Uber Hourly, která umožňuje si auto s řidičem zarezervovat v rámci hodinového tarifu. Funkce je perfektním řešením pro různé pochůzky po městě, cesty za nákupy či návštěvy přátel napříč městem – to vše během jediné cesty s jedním řidičem.

Uber pomáhá DOSTAT se tam, kam chceme JET

Pohodlná přeprava po městě je jádrem veškerých snah a aktivit společnosti Uber. To je také důvod, proč Uber neustále pracuje na zdokonalování svých služeb pro přepravu lidí i zboží a umožňuje nám tak, abychom byli ještě lépe propojeni. Rok 2020 byl plný překvapivých zvratů, ale přinesl nám také unikátní zkušenost a ukázal, co je opravdu důležité – zůstávat ve spojení a být k sobě ohleduplní.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy