Internet

Vémola přišel o titul, ale na Oktagonu 22 bude bojovat už dnes

oktagon-22-online
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Přichází den zúčtování! Slovenský zápasník Milan Ďatelinka si vybojoval šanci sesadit z trůnu dnes již legendárního představitele domácí scény Karlose Vémolu. Sledujte Oktagon 22 turnaj také online.

Během posledních měsíců navíc absolvoval přípravný kemp i pod taktovkou Attily Végha, slovenského bojovníka, který jako jediný za posledních pět let dokázal Vémolu porazit. Bude jeho faktor hrát v konečném součtu roli? To se dozvíme v hlavním zápase večera, souboji generací, duelu dravého mládí se světovými zkušenostmi.

OKTAGON 22 již dnes online
OKTAGON 22 již dnes online

Oktagon 22 bude předcházet i bitva dvou zahraničních bojovníků

Vrcholu turnaje OKTAGON 22 bude předcházet i bitva dvou zahraničních bojovníků, kteří sbírali zkušenosti po celém světě. Na jedné straně je to šampion hned pěti světových organizací Alex Lohoré, proti němu se postaví řízný Španěl Tato Primera. Zatímco Primera se na půdě OKTAGONU uvedl přímo fenomenálně, když porazil oblíbeného Gábora Borárose a po něm i vycházející hvězdu Andreje Kalašnika, Lohoré zažil přesný opak, dvě prohry.

I tak ale zanechal skvělý dojem, když vydržel v titulovém zápase v kleci celých pětadvacet minut s Karlosem Vémolou a později nestačil na dalšího veterána UFC Leandra Silvu. Ani tak ale v OKTAGONU neřekl zdaleka poslední slovo! Proti Primerovi bude mít výškovou výhodu, poprvé ze svých tří zápasů v Brně navíc půjde ve své váhové kategorii a navíc po kompletní tříměsíční přípravě.

Vyplatí se Lucii risk v podobě zápasu na poslední chvíli?

Velkým tahákem je i návrat Lucie Pudilové. Nejúspěšnější česká bojovnice a veteránka UFC si dala za cíl nelehkou výzvu. Doslova na poslední chvíli vzala zápas místo zraněné Marty Waliczek a bez delší přípravy naskočila do zápasu s Finkou Suotamou. Členka bratislavského OFA gymu se tak vrací zpět do Brna, kde koncem loňského roku po ukrutné bitvě nakonec zdolala právě Martu Waliczek. Teď si brousí zuby na třetí vítězství v řadě. Vyplatí se Lucii risk v podobě zápasu na poslední chvíli?

A představí se i další. Zajímavou podívanou slibuje duel Malacha s Pukačem, stejně jako debutová bitva Tadeáše Růžičky, krále Undergroundu, proti Polákovi Karetovi. Svůj debut v OKTAGONU zažije starší bratr Miloše Petráška, Ondřej. Vrací se Lucia Szabová a těšit se můžete i na další oblíbená jména – Marek Bartl či Pavel Salčák.

Nabitý turnaj OKTAGON 22 okořeněný ostře sledovanou titulovou bitvou uvidíte živě pouze přes PPV na OKTAGON.tv. Čekání na napínavé zápasy si můžete zpříjemnit i na našem eshopu, kde na vás už teď čeká kolekce nového oblečení i speciální limitovaná edice triček přímo k turnaji OKTAGON 22! Přidali jsme pro vás na eshop nejvíc nových designů v historii naší organizace, trička, pola, bundy i sportovní oblečení – více než 30 novinek najdete na shop.oktagonmma.cz.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet