» Ze světa IT

Wirex se spojuje s Mastercard. Placení kryptoměnami bude ještě pohodlnější

wirex logo freebit nove
Foto: Wirex

Wirex se stává kryptoměnovou platformou číslo jedna na trhu s platebními kartami. Je aktivní už poměrně dlouho a spojení se společností Visa dávalo smysl. Nyní navazuje další partnerství, a to se společností Mastercard.

Společnost Mastercard tak přinese do své počáteční iniciativy nemalé zdroje a rozšiřuje své působení v programu Mastercard Accelerate, který se zaměřuje na rozšíření kryptoměnových platebních programů do firem.

Díky koronavirové krizi se toho ve společnosti Wirex hodně stalo – spojení s Mastercardem přinese uživatelům kryptoměn placení přímo z kryptoměnového účtu.

Wirex se spojuje s Mastercard. #wirex
Wirex se spojuje s Mastercard. #wirex

Jak již víme, ne že by Wirexem nešlo platit pomocí kryptoměn – musíte je směnit a pak je možné platit pomocí terminálu. S Mastercardem by se tento krok měl obejít a vy si pouze nastavíte, jakou kryptoměnou budete platit. Automaticky se kryptoměna převede na eura nebo dolary a platební bránou už poputuje “fiat” měna přímo ke koncovému prodejci.

Ve dvou se to lépe táhne. Wirex a Mastercard

Co to pro stávající klienty znamená? Stávající uživatelé zatím nemusí dělat nic. V reakci na zpětnou vazbu, kterou Wirex obdržel z oznámení sestavili několik často kladených otázek. Pokud tedy máte nějaké otázky ohledně fúze, můžete se podívat na odpovědi.

Vše pořád pod kontrolou – hlavní členství Wirexu dává ještě větší kontrolu nad vývojem a inovací krypto produktu – což usnadňuje zavádění nových funkcí měnící hru. Vše usnadní snadnější nákup, držení, výměnu a utrácení kryptoměn v reálném životě.

Nová destinace pro společnost. Wirex v USA

Příprava na spuštění společnosti Wirex v USA je v plném proudu. Nyní, když společnost jmenovala Harolda Montgomeryho za nového generálního ředitele. Harold se sídlem v Texasu přináší Wirexu bohaté zkušenosti.

Poté, co pracoval v tomto odvětví více než 20 let, vedl dříve šest společností v obdobích významného růstu, včetně vývoje největší platební platformy v Indii. Společnost je přesvědčena, že je to dokonalý muž, který je provede fenomenálním zahájením v USA.

Vzhledem k tomu, že na celém světě jsou již 3 miliony zákazníků, je zcela jasné, že je úsilí Wirexu o překlenutí propasti mezi tradiční a digitální technologií velké.

Wirecard. Bezpečnost především

Bezpečnost a zabezpečení zákazníků je ve společnosti Wirex důležité. Problém s bankou Wirecard – když se v minulém měsíci objevila situace ohledně problémů s transakcemi pomocí fintech banky Wirecard, hlavní prioritou bylo chránit zákazníky a zajistit, aby nebyl ovlivněn nikdo z klientů Wirexu.

Společnost se vždy snaží být se zákazníky zcela transparentní a bude je průběžně informovat o každém vývoji souvisejícím s Wirecard, aby si mohli užít důvěru v používání špičkových služeb.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

  Doporučeno pro vás »

  2 Komentáře

  1. […] TIP na článek: Wirex se spojuje s Mastercard. Placení kryptoměnami bude ještě pohodlnější […]

  2. […] pro partnera jménem Visa. Nyní spojuje síly s druhým z hráčů na trhu – s Mastercardem. Wirex Mastercard je nová platební karta, která mění hru na poli kryptoměn a posunuje platby na další […]

  Komentuj článek »

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Ze světa IT