Yantouch Black Diamond 3 pro iOSAutor: 01/10/2012 2 1595 shlédnutí

Tchajwanská inovativní společnost Yantouch hrdě upoutává na svůj další produkt, který nese jméno Black Diamond 3. Dle referencí se nejedná o žádného nováčka, získala totiž řadu ocenění v Red Dot Design Award.

Novinka je vlastně stavěna pro zařízení s iOS systémem, v podstatě se jedná o bezdrátový Bluetooth reproduktor s možností zapnout barevně měnící se LED lampu. Tento magicky vypadající diamant je ze sebe schopen vyprodukovat až 16 milionů barev.

Bezdrátový reproduktor v rozměrech 128 krát 130 krát 119 mm můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení a za jeho pomoci lze měnit intenzitu či barevnou paletu diamantu. Napájení je zde řešeno z portu USB nebo prostřednictvím elektrické zásuvky za použití 5 voltového adaptéru.

Yantouch Black Diamond 3 vlastní i klasický linkový vstup, takže k němu můžete připojit ve směs jakoukoliv hudebně založenou elektroniku. Cenové info tipuji na přibližně 1500 až 2000 CZK, vycházím z ceny předchozího modelu Black Diamond 2.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (2)

Určitě skvělá hudební koule, kolik to má výkon ve wattech?

Odpovědět

    Příkon by se měl pohybovat kolem 5 Watt, což nedává větší Wattáži rozhodně prostor. Viděl bych to tak na cca. 2x 1,5 Watt.

    Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!