Novinky ze světa IT >

Yantouch Black Diamond 3 pro iOS

Tchajwanská inovativní společnost Yantouch hrdě upoutává na svůj další produkt, který nese jméno Black Diamond 3. Dle referencí se nejedná o žádného nováčka, získala totiž řadu ocenění v Red Dot Design Award.

Novinka je vlastně stavěna pro zařízení s iOS systémem, v podstatě se jedná o bezdrátový Bluetooth reproduktor s možností zapnout barevně měnící se LED lampu. Tento magicky vypadající diamant je ze sebe schopen vyprodukovat až 16 milionů barev.

Bezdrátový reproduktor v rozměrech 128 krát 130 krát 119 mm můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení a za jeho pomoci lze měnit intenzitu či barevnou paletu diamantu. Napájení je zde řešeno z portu USB nebo prostřednictvím elektrické zásuvky za použití 5 voltového adaptéru.

Yantouch Black Diamond 3 vlastní i klasický linkový vstup, takže k němu můžete připojit ve směs jakoukoliv hudebně založenou elektroniku. Cenové info tipuji na přibližně 1500 až 2000 CZK, vycházím z ceny předchozího modelu Black Diamond 2.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Určitě skvělá hudební koule, kolik to má výkon ve wattech?

   1. Příkon by se měl pohybovat kolem 5 Watt, což nedává větší Wattáži rozhodně prostor. Viděl bych to tak na cca. 2x 1,5 Watt.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >