InternetZe světa IT

YouTuber Mike (Je) Pán aka Mikael Oganesjan porušuje autorská práva?

youtube logo final
Foto: pixabay.com, Tag: YouTube

Internetový YouTube kanál Mike Pán má zastavenou monetizaci videí? To bohužel pravdou není, zřejmě. Ale do nedávna měl kanál zastavenou editaci a nahrávání videa. Nyní se však na jeho kanálu objevilo samotné video, které vše vysvětluje. Komentáře pod videi však upozornňují na to, že se u obsahu reklama opravdu nezobrazuje, no posuďte sami.

O tomto YouTuberovi jsme již napsali pár řádků, pokud se chcete ještě více vzdělávat. V tomto posledním videu se Mike Pán chlubí stavem konta, ale i tím, že se jeho merch prodává skvěle. Prostě #Pohoda. Je vidět, že se v šedé zóně dá podnikat. Kdy uhodí státní správa či soud? Jak to tedy bylo s videi na YT? Autorská práva si údajně nárokuje televize Prima. Monetizaci videí kanál údajně nikdy zastavenou neměl. Co bude dál? Sankce.

YouTuber Mike (Je) Pán

YouTuber Mike (Je) Pán aka Mikael Oganesjan porušuje autorská práva? (Zdroj: YouTube)

Zdroj kanál YouTube MikeJePan: Jsou na vás uvaleny alespoň tři sankce za porušení autorských práv. Pokud sankce nevyřešíte, bude váš účet brzy zablokován. Během tohoto období bude vypršení platnosti sankce pozastaveno a nebudete moci nahrávat nová videa.

Měšťáci vyprávějí, že mu vzali řidičák. Boural Mike (Je) Pan? S největší pravděpodobností ne. Na internetu se objevily informace, které říkají, že se v tu dobu v okolí žádná nehoda nestala. Jedná se o další propracovanou reklamí kampaň pana Majka? Mohl by o tom povídat Tvrdej Bob nebo Petr Vojnar. Jsou to však jen spekulace. Mladý klučina z Prahy hlásající #Nebuďměšťák však může mít i závažné problémy se zákonem. Nedávno se na povrch dostala informace, že je zainteresovaný do sporů TAXI versus Uber.

Shodou okolností se stalo, že město Brno taxislužbu Uber zcela zakázalo. Jak to dopadne v Praze? Nehoda ani vězení však pravdou nebylo, vše je údajně další propracovanou kampaní na sběr dalších lidí na jeho kanál. Co si pro nás „pražák“ připraví dále? To se nechme překvapit. Podělte se o své názory dolů do komentářů pod tento článek. Co si o jeho podnikání myslíte? Děkujeme za vaše reakce. Sdílejte článek a pomozte tak spravedlnosti.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Pokud ho to baví a živí ho to, tak je to jeho volba. Osobně se na něj dívám a některá videa jsou fakt „šílená“, ale pokud nejedná protiprávně, tak mu to přeji… aneb se dá vydělávat skoro na všem…

    1. Děkujeme za komentář Tomáši, na Majka Pána, ať si udělá obrázek každý sám. Každopádně je pravdou, že má opravdu pozastavenou monetizaci na videích. Uvidíme, jak se k tomu pan Pán vyjádří. 🙂 S pozdravem redakce FreeBit.cz.

      1. On se k tomu už vyjádřil. Očividně už jí zase pozastavenou nemá 😀 a je to „jen“ reklama opět.

  2. Bůh do nás vidí, vidí do všech, což je také možná důvod toho že se Mikovi daří, jeho způsob sebeprezentace je červená pro býká, jisté sortě lidí.. Je to čistě na něm, on nejlépe ví co dělá a jak to dělá, pokud je zlý, zle skončí, pokud zlý není tak se mu bude dařit čím dál víc.. Vzhledem k problémům které mu hrozí a to vše co se na něj navaluje, naznačuje že úplně takový jak o sobě říká asi nebude. Tak nebo tak kdyby věděl.. Měl by na to společnosti dost pomoci.. jakože to společnost kriticky potřebuje.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet