Kryptoměny

Zahrajte si a investujte do 5 nejlepších NFT her

non-fungible-token-NFT
Foto: pixabay.com, Tag: NFT

NFT proniklo i do světa her. V následujícím výčtu představíme kolekci zajímavých blockchainových her na listopad. Některé z nich ovšem ještě není možné hrát, protože jsou ve fázi beta.

Battle of Guardian

Battle of Guardians (BOG) je multiplayerová NFT PvP hra odehrávající se v reálném čase. Vyvinutá byla na Unreal Engine. Jedná se o pokročilou bojovou hru založenou na síti Solana, ve které hráči neustále bojují, aby porazili ostatní protivníky a získali tak další odměny.

Battle of Guardians (BOG) je multiplayerová NFT PvP hra
Battle of Guardians (BOG) je multiplayerová NFT PvP hra odehrávající se v reálném čase

Uživatelům umožňuje využívat nejen sílu blockchainu, ale také jeho bezkonkurenční grafiku. Hráči se zde mohou zapojit do nelítostných multirealistických bitev v různých oblastech rozsáhlého herního světa SciFi. Hra BOG je určena pro hráče na PC, ale časem bude podporovat multiplayer napříč platformami iOS a Android.

Idle Cyber

Idle Cyber je hra odehrávající se v roce 2088. Lidé v ní velí jednotce mutantů, brání zeď, zabíjejí kyborgy a zdolávají obří bossy, aby ochránili lidstvo.

Idle Cyber je postavena na BSC. Hráčům nabízí spoustu příležitostí vydělávat, sázet a obchodovat s NFT a vydělávat tak slušné peníze. Tento projekt je solidní a investoři mohou investicí do hry také dobře vydělat.

Idle Cyber je hra odehrávající se v roce 2088
Idle Cyber je hra odehrávající se v roce 2088. Lidé v ní velí jednotce mutantů

Axie Infinity

Axie Infinity je NFT hra inspirovaná známými postavičkami Pokémonů. Vyvinuta byla na blockchainu Ethereum. Skládá se z milionů roztomilých fantasy stvoření, které mohou hráči sbírat, chovat, bojovat s nimi a obchodovat s nimi jako s digitálními domácími mazlíčky.

Axie Infinity je NFT hra inspirovaná známými postavičkami Pokémonů
Axie Infinity je NFT hra inspirovaná známými postavičkami Pokémonů

Axie Infinity je pravděpodobně jedním z nejlépe navržených projektů v oblasti kryptoměn. Vše od uživatelského prostředí až po tokenomiku je s nejvyšší pečlivostí navrženo a implementováno. S tržní kapitalizací 42 milionů dolarů v červnu 2021 a předpokládanými prodeji více než miliardu dolarů v letošním roce se v současnosti jedná o nejdražší kolekci NFT.

Gods Unchained

Jedná se o obchodní karetní hru s modelem free-to-play a play-to-earn, kde si uživatelé mohou sestavovat balíčky a hrát hru proti sobě navzájem.

Díky svým vynikajícím herním prvkům a propracovaným animacím se podle oznámení na oficiálních stránkách za půl měsíce vyšplhala na více než 1,3 milionu dolarů. Vzhledem k tomu, že karty jsou ověřitelným majetkem v Ethereu, vlastní jejich aktiva všichni hráči. Ukázková karta NFT Griffith, The Chosen se v květnu 2021 prodala za úctyhodných 12 tisíc dolarů.

Crypto Kitties

Hra CryptoKitties byla první hrou postavenou na síti Ethereum. Hráči nakupují, obchodují a chovají kočky, aby vytvořili žádoucí znaky, které jsou ve skutečnosti nedělitelnými a jedinečnými tokeny ERC-721. Hráči mohou CryptoKitties prodávat na hlavních trzích s NFT, jako je opensea.io.

Hru na platformě Ethereum vyvinula společnost Dapper Labs a zveřejnila ji v listopadu 2017. Hned v témže roce se projekt stal nesmírně populární a v jednom okamžiku dokonce došlo k přetížení sítě pro nadměrný zájem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny