Mobilní telefonyZe světa IT

Zvětšujeme: Apple iPhone 5S a 4,8″

Nejedna společnost prahne po tom největším displeji u svého chytrého telefonu, tedy spíše již u tabletofonu. Můžeme jmenovat například Samsung Galaxy S IV, který by měl přijít až s 5″ displejem, nebo smartphone Huawei Ascend Mate, jež vlastní displej o velikosti přes 6 palců.

iPhone-5-Black-S

Je tedy vidět, že se meze v šířce displeje nekladou. Nicméně tento článek nebude o Samsungu, ani o čínské společnosti Huawei. Podíváme se na informace, které by měly být spjaty s Applem. Ten se totiž dle informací kolujících na internetu rozhodl, že svůj smartphone iPhone 5S vybaví ještě vetším displejem, u zvýšení úhlopříčky jsme se již dočkali u iPhonu 5 /4″/, nicméně by iPhone 5S měl vlastnit displej o úhlopříčce až 4,8 palce.

To ale není vše, co Apple iPhone 5S bude mít na svém jablečném triku. Jedna bába povídala. Dle nepodložených informací by nový, vylepšený iPhone měl na zadní straně vlastnit optický čip od společnosti Sony, přesněji ten, který vlastní třeba nový telefon Sony Xperia Z, tedy 13 MPx optický snímač s přisvětlovací diodou a autofokusem /Exmor RS/.

Přesnější informace bychom se měli dozvědět však až na přelomu září a října, dříve se asi nového telefonu s nakousnutým jablíčkem nedočkáme. Nicméně je to pro ty uživatele, kterým menší displej u iPhonu vadil. Není však ale jasné, zda-li 5ka opravdu s takto velkým displejem přijde. Můžeme jen čekat na další informace, které se jistě, že, budou hrnout z nejednoho IT magazínu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Co není, může být. Jednou jsme se zvětšení displeje již dočkali, takže si nemyslím, že by tohle bylo až tak moc nereálné, Apple chce být prostě top a zvětšování displejů si prostě nenechá ujít, pro mě už jsou 4″ prostě málo, ideální se zdá být smarphone s 4,5″ a více.

  2. Na práci jsou 4″ skoro málo, ale klasické obchodnické telefonování už se stává telefon nepříjemně velikým. Tlačí v kapse, je snazší rozbít display a celkově mi připadá manipulace stěmahle velkejma placatejma skoropočítačema málo komfortní.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony