Ze světa IT

Tablet Alcatel One Touch Evo7 s ICS

tcl logo freebit
Foto: TCL

Před nedávnem jsme si decentně nastínili nový tablet od společnosti Alcatel, tato novinka bude taktéž z říše mobilních zařízení. Pod jménem Alcatel One Touch Evo7 si představme opět tablet, který bude pod svou skořápkou skrývat standardní specifikaci a Android 4.0 ICS. Dostupný začne být také v Evropě s 3G modulem zabudovaným v odnímatelném rámečku.

Tablet Alcatel One Touch Evo7 s ICS

Tablet Alcatel One Touch Evo7 s ICS

Asi si říkáte, kde se vzal, tu se vzal opět Alcatel. Dlouhou dobu jsme o něm neslyšeli a teď ze svých dceřiných fabrik chrlí jeden mobilní kousek za druhým. Aby toho nebylo málo, výrobce také představil duální mobil One Touch Smart 991D, který disponuje dvěma sloty pro SIM karty a na českém i slovenském trhu se objeví v průběhu podzimu za cenu přibližně 3 990 Kč.

Vrátíme se tedy zpět k novince, které v útrobách bije procesor na taktu 1 GHz a sekunduje mu 1 gigabajt operační paměti RAM. One Touch Evo7 dále přináší 7 palcový dotykový displej, WiFi modul, přední digitální fotoaparát pro videohovory a slot pro SD kartu, jež zvládne paměťové karty o velikosti až 32 GB.

Alcatel One Touch Evo7 nabízí samozřejmě přístup k Google Play, který vám umožní nainstalovat více aplikací a her. Tisková zpráva nás informovala o všem důležitém, ale na dostupnost pro evropský trh a cenové info tohoto modelu zatím nedošlo. Dokážete odhadnout, kolik bude tato mašinka stát? Podělte se o své tipy do komentářů. Děkujeme.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT