Mobilní telefony

Ice Cream Sandwich přichází na HTC

htc logo freebit nove
Foto: HTC

Tchajwanské HTC oznámilo update na nejnovější verzi systému Android 4 Ice Cream Sandwich. Na svém Facebook profilu zveřejnilo seznam telefonů, kterých se bude tato aktualizace týkat. Dozvídáme se zde také, kdy přijde.

Nového systému bychom se měli dočkat v průběhu března. První smartphony jež se dočkají této inovace, budou variace modelu Sensation. Tedy HTC Sensation XL, Sensation 4G a Sensation XE. Na Tchajwanu se však nezapomnělo ani na další telefony, jež ještě potřebují určitou dávku optimalizace softwaru. Těm ale připadne číslovka 4 označující verzi sytému až o něco později, dočkáme se jí však do konce letošního roku.

Ice Cream Sandwich přichází na HTC
Ice Cream Sandwich přichází na HTC

Telefony jež si budou moct čtyřku připsat budou HTC RezoundVividAmaze 4GEVO 3DEVO Design 4GIncredible S, Desire SDesire HD. Je jich dost, u některých výrobců tuto výsadu dostane jen pár modelů z té nejvyšší sféry. Tchajwanci pochopili, že do kvalitního zařízení prostě patří ten nejnovější software.

Tento systém přinese spoustu inovací. Uvidíme, jak si HTC poradí se skutečností, že Android ICS používá jen softwarová tlačítka a updatované přístroje jsou optimalizovány pro Android 2.x, jež používá čtyři senzorová tlačítka. V průběhu času se dočkáme i obohacení o nové uživatelské prostředí HTC Sense 4.0.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony