Mobilní telefonyZe světa IT

PadFone 2 přijde možná na podzim

asus logo

Asus známý jako jeden z největších inovátorů co se mobilního světa týče, předvedl již několik hybridů jdoucích napříč několika segmenty. Jmenovitě Asus Transformer, Transformer Prime nebo Asus PadFone. O posledním zmíněném bude dneska řeč.

PadFone 2 přijde možná na podzim

PadFone 2 přijde možná na podzim

Ještě se ani nedostal do všech koutů světa a už se spekuluje o jeho následující generaci. Jeho opožděné vydávání na různé trhy je způsobeno nedostatečně svižným dodáváním procesorů Snapdragon S4 od Qualcommu.

Ačkoliv informací není zrovna moc, jsou to zajímavé skutečnosti, které stojí za zmínku. V první řadě musíme zmínit plnou podporu 4G LTE sítí, což současný model nezvládá. Můžeme předpokládat nárůst výkonu, tudíž se s největší pravděpodobností setkáme s čtyřjádrem nejspíš od Qualcommu.

V Asusu pro druhou verzi připravují celou sadu vylepšení, která se nazývá  Happiness 2.0. Ta zaručí bohatou provázanost s cloudem. Dále se můžeme těšit na vylepšený zvukový projev a lepší mobilitu. Pod tím si můžeme představit ledacos, nejspíš to ale znamená, že půjde dolů váha a naroste kapacita akumulátoru. V poslední řadě bychom se měli dočkat vylepšeného elegantnějšího designu.

Spekuluje se o tom, že se s novým PadFonem setkáme již letos na podzim, uvidíme tedy co je na tom pravdy. Tak brzký příchod se dá odvodit od skutečnosti, že bude společnost chtít zaútočit na velkého konkurenta, kterým je Samsung Galaxy S3.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony