Ze světa IT

GoClever nabízí levného vandráka

Gou bejby Gou. Prachsprostě jsme se ještě levných věcí nenabažili a proto přinášíme další výtvor za málo peněz. Tento článek bude o tabletu GoClever TAB I71. Oslní či neoslní? Nebo budeme muset použít sousloví Som Zabil.

7 palců na začátek stačí, TFT LCD obrazovka s podsvícením LED. Rezistivní jednobodový displej? Ouvej! Zobrazovací prvek nabídne rozlišení 800 krát 480 pixelů, což na dnešní poměry není mnoho. Jak na tom bude dotyková plocha?

GoClever TAB I71

Výkonný procesor InfoTMIC iMAPx220 na taktu 1 GHz rozhodně potěší, když víme, že je na ARMovém základu. Sledujte filmové pecky v HD? Zahrajte si občas hry? Volte mě. Pokud se v dnešní době spokojíte se systémem Android 2.3, volte mě. Operační paměť na tom není o nic lépe. 256 MB DDR2? 4 gigabajty úložného prostoru? Jestliže hledáte levný tablet a nejen z Číny, máme kvalitní řešení. Nabízí se hned dva adepti na tuto pozici.

Tím prvním je Novo 7 Aurora a nebo se ještě poohlédněte po Elfu od Ainolu. Nabízí propracovanější displej a hlavně  poslední verzi Androidu. Jedná se o vskutku povedené produkty, které sklízí kvalitně nakloněné recenze.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

4 Comments

  1. Co by jsme taky chtěli za dvojku, že?

    1. Jedná se pravděpodobně o to, že GoClever dostal asi nějakou nabídku na použité díly, což se v dnešním světě stává. 🙂 Nemusím zde psát, že se tohle nedá sloučit s plně dotykovým tabletem.

  2. keci, keci : Za cenu Elfu nebo Ainolu mám minimálně dva, to je teda srovnání 🙂

    1. Dostal jsem teď nabídku na zakoupení Aurory za 3 500 Kč včetně dopravy. Což pro mě znamená jasnou volbu. Tento tablet nemá co nabídnout. 256 MB RAM a chabé rozlišení, bůh ví, zda se dá tento displej považovat za dotykový.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT