Tiskové zprávyZe světa IT

HTC a McLaren představily edici setu virtuální reality HTC Vive Pro

SIGGRAPH 2017 1 Vive HTC

HTC a McLaren Racing představili limitovanou edici headsetu Vive Pro. HTC Vive Pro McLaren Limited Edition byl představen v rámci závodů Grand Prix v Abu Dhabi. Společnosti HTC a McLaren Racing dnes představily limitovanou edici setu virtuální reality McLaren Limited Edition. Ten bude kromě unikátního designu doplněn i o nový titul McLaren Garage VR a RFactor 2 McLaren Edition VR.

Fanoušci Formule 1 tak okusí prostřednictvím oficiálního headsetu soutěže McLaren Shadow Project nejen závody, ale i roli mechanika týmu McLaren. Součástí balíčku bude i bezplatné 6měsíční členství v programu předplatného Viveport Subscription, ve kterém mohou hráči každý měsíc zvolit 5 titulů, které budou hrát.

HTC a McLaren představily edici setu virtuální reality HTC Vive Pro

HTC a McLaren představily edici setu virtuální reality HTC Vive Pro

Včetně PC, Xboxu One a mobilů (iOS a Android)

Stejně jako předtím je náš program šampiónem šampionů. Do projektu McLaren Shadow můžete vstoupit prostřednictvím různých herních formátů včetně PC, Xbox One a mobilních telefonů s iOS a Androidem. To vše se bude odehrávat na nejlepších hrách na planetě, včetně Forza Motorsport, Real Racing 3, Project Cars 2, iRacing a rFactor 2.

Realistické zážitky, které dokáže HTC Vive Pro McLaren Limited Edition zprostředkovat ocení nejen příležitostní hráči ale i profesionální závodníci. Díky virtuální realitě mohou být fanoušci závodům blíž než kdy dřív,“ řekl závodník stáje McLaren Lando Norris.

Závody i Pit stop ve vysoké kvalitě

McLaren Garage VR je nový multiplayerový titul vývojářů z Vive Studio, který hráčům přiblíží zážitky týmu v pit stopu. Simulace v pokojovém měřítku je nechá vyzkoušet kompletní přípravu závodních pneumatik a prohlédnout si věrně modelovanou garáž stáje McLaren. Nechybí ani možnost vyzvat přátele na souboj v rychlosti přezutí kol.

Bylo skvělé spolupracovat s HTC na novém VR titulu, který umožňuje fanouškům stát se členem týmu McLaren Racing a limitované edice headsetu,“ řekl ředitel McLaren Racing Zak Brown. „Myslíme si, že speciální edice HTC Vive Pro bude atraktivní jak pro fanoušky závodů, tak pro nadšence do VR.“

  • Srpen: iRacing, Real Racing 3
  • Září: iRacing, rFactor2, Real Racing 3
  • Říjen: iRacing, rFactor2, Forza, Real Racing 3
  • Listopad: Forza, semifinále/amatérské finále
  • Leden: Velké finále (2019)

V rámci partnerství společnosti spolupracovaly na verzi simulátoru RFactor2 McLaren Edition, která dává možnost zakusit závody Grand Prix prostřednictvím HTC Vive Pro bez jakéhokoliv dalšího příslušenství. HTC Vive Pro je navíc oficiálním headsetem soutěže McLaren Shadow Project, jejíž finále bude probíhat od 14. do 17. ledna 2019 v britském McLaren Technology Centre. Set HTC Vive Pro McLaren Limited Edition je dostupný již dnes na stránkách vive.com/McLaren za cenu 1 550 € (40 000 Kč). Kvalifikace začali v srpnu a proběhli až do konce října. V lednu dalšího roku se můžeme těšit na velké finále.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy