Internet

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 29 online? Kdo půjde do klece?

OKTAGON 29
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Akce OKTAGON s pořadovým číslem 29 se blíží. Koho uvidíme a kde budeme moci na jednotlivé zápasy podívat?

Kdy a kde se bude večer pořádat

OKTAGON 29 je večerem, který pořádá stejnojmenná organizace OKTAGON MMA. Ta je největší organizaci zastřešující bojové sporty v Česku a na Slovensku.

Turnaj se bude konat v sobotu 4. 12. od 18:00. Původně se soutěž měla pořádat v ostravské Ostravar aréně. Z důvodu vládních opatření zamezujících šíření koronaviru se však turnaj přesouvá do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall. Lístky na na turnaj jsou stále v prodeji v síti Ticketportal.

MMA se však do Ostravy ještě podívá. Nový termín turnaje ve slezské metropoli je naplánován na rok 2022. Původní zakoupené vstupenky do Ostravar arény můžete rovněž ještě využít.

Kdo nastoupí do klece

Hlavní karta vypadá více než zajímavě. Titulový zápas si však prošel vynucenou změnou. David Kozma před sebou má čtvrtou bitvu o obhajobu titulu.

Tentokrát ho však čeká nepříjemný soupeř v podobě zkušeného Bojana Velickovice. A to navíc dost narychlo. Původně avizovaný Ivan Buchinger se totiž v tréninku zranil. Dvojnásobného šampiona organizace tak musel nahradit právě srbský bojovník.

OKTAGON tentokrát provází smůla a Buchinger není jediný, kdo se zranil. Očekávaný zápas Václava Mikuláška, který měl nastoupit proti Tomáši Melišovi, se také nekoná. Mikulášek si po pádu zlomil nohu a přivodil otřes mozku. Brány OKTAGONU mu tak zůstanou tentokrát uzavřeny.

Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 29 online? (Foto: oktagonmma.cz)
Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 29 online? (Foto: oktagonmma.cz)

Tomáš Meliš byl podle zástupců organizace o změně informován a zatím není jasné, jak jeho zápas dopadne.

Proti Karolu Ryšavému bude stát soupeř z Guiney Losene Keita. Christian Eckerlin má před sebou bitvu s Ioannisem Palaiologosem. Matěj Kuzník vyzve Krisztiána Simona. Al Matavao se bude vypořádávat s českým borcem Pavlem Salčákem.

V případě dalšího zápasu zůstane výhra tak či tak „doma“, Marek Bartl se totiž utká s Janem Širokým. To Jakub Běle bude české barvy hájit před polským tvrďákem Marcinem Naruszczkou. Arda Adas z Německa se bude snažit výhru vybojovat nad Čechem Janem Malachem.

I další duel obsahuje české jméno: Daniel Dittrich v něm za souputníka dostal 201 cm vysokého obra z Norska. Thomas Narmo má velmi přiléhavou přezdívku „Poslední Viking“. Arthur Karavaev se do klece postaví společně s Omarem Santanou.

Kde je možné si zápasy pustit online?

Pokud se do Brna nedostanete naživo, stále máte možnost zápasy sledovat. V rámci Free Prelims na Facebooku a na Youtube byl tentokrát vybrán duel Roman Paulus versus Peter Gabal. Chcete v pohodlí domova vidět i zbytek klání?

Bez jakýchkoli dalších poplatků mohou galavečer sledovat ti, kteří už mají TV Tipsport. Těmto zájemcům stačí se u sázkové kanceláře registrovat a vsadit si za 30 Kč na libovolný zápas. Tím získáte volný přístup ke sledování sportovních přenosů.

TIP na článek: Jak sledovat MMA zápasy OKTAGON 30 online?

Poslední akce letošního roku pod záštitou organizace OKTAGON MMA je již na spadnutí. Co se chystá a kde tuhle show můžete sledovat?

Podobnou alternativu pro sledující pak představuje Chance TV free. Vyžaduje se pouze registrace do sázkové kanceláře Chance. Aktivní sázkaři mají následně přístup ke streamům zcela zdarma.

V případě, že chcete sledovat kompletní program zápasů, můžete se rovněž stát předplatiteli Oktagon.TV. To vás ale vyjde už na 10 EUR v předprodeji. Pozor, v den zápasu už zakoupení PPV (Pay-Per-View) live streamu na OKTAGON TV stojí dokonce 13 EUR. Vychutnat si však celý večer budete moci ve Full HD kvalitě.

TIP na článek: MMA zápas Vémola vs. Marpo můžete sledovat online a zdarma

Akce OKTAGON s pořadovým číslem 29 se blíží. Koho uvidíme a kde budeme moci na jednotlivé zápasy podívat?

Jestliže chcete sledovat zápasy zdarma a nevadí vám chvíli si počkat, můžete se na utkání dívat i na Youtube, kam jsou přibližně po týdnu uvolňovány. V TV by měly být zápasy vysílány taktéž, a to opět přibližně týden po jejich konání na ČT Sport.

O2 TV však už přímý přenos vysílat neplánuje, naživo tak zápasy v televizi neuvidíte. K obdobnému kroku se rozhodla i slovenská JOJ Plus. Organizace OKTAGON MMA se se zástupci televize nedohodla, jak potvrdil přímo Ondřej Novotný ve svém podcastu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet