Tiskové zprávy

Jak spolupracují kasina a kryptoměnové burzy

Foto: Hazardní hry
Foto: Hazardní hry

Jen málokdo dnes neslyšel o online kasinech. Tyto zdroje umožňují hráčům z celého světa přístup k jejich oblíbeným zábavním hrám, jako jsou výherní automaty, ruleta, karetní hry atd.

Kromě toho zdroje typu slottyway dávají možnost vyhrát častěji a více. Skutečnost, že tyto stránky vynakládají mnohem méně na organizaci hry, protože eliminují potřebu údržby institucí a početného personálu. Větší konkurence na webu hraje ve prospěch hráčů, protože organizátoři stránek využívají ušetřené peníze ke zvýšení šancí na výhru a zvýšení výherního fondu, aby přilákali více nových hráčů.

Tyto stránky uchovávají údaje a finanční prostředky svých zákazníků v bezpečí a zároveň výrazně usnadňují možnosti interakce kasina s hráčem. Stačí, když si návštěvník založí účet, který mu umožní hrát a vyhrávat na vhodném místě a ve vhodnou dobu. Mezi výhody těchto stránek patří také velké množství možností finančních transakcí a některé z nich dokonce umožňují práci s kryptoměnami, které jsou dnes velmi populární.

Jak spolupracují kasina a kryptoměnové burzy
Jak spolupracují kasina a kryptoměnové burzy

Výhody kryptoměn pro hráče

Kryptoměny se neobjevily před dlouhou dobou, a proto s nimi nefungují všechny platformy. Uživatelé kasin, kteří tyto způsoby plateb podporují, však již ocenili jejich četné výhody.

Anonymita

Některé kryptoměnové burzy již začínají vyžadovat osobní údaje uživatelů, ale stále existuje mnoho možností, jak provádět platby při zachování úplné anonymity.

Vzhledem k tomu, že mnoho závislých na hazardních hrách nerado propaguje své aktivity, je pro ně nejlepší možnost provádět platby v kryptoměnách, protože je téměř nemožné zjistit, kdo konkrétní peněženku vlastní.

Bez omezení

Skvělé na online kasinech je to, že mohou být registrována kdekoli na světě a obvykle se vybírají ty nejloajálnější země, což minimalizuje dodatečné náklady a provize pro organizátory i hráče. Politická situace ve světě se však často mění, a tak je běžné, že se při převodu peněz mezi zeměmi setkáte se zpožděním nebo určitými omezeními. V případě kryptoměn neexistuje koncept hranic a všech možných složitostí převodů.

Rychlost přenosů

Není to tak dávno, co se nízká rychlost převodu dala označit za mínus tohoto způsobu placení, protože docházelo k rychlému růstu některých měn, a tím i ke zvýšené poptávce, a proto byla na prováděné transakce uvalena určitá omezení. V současné době jsou burzy stabilní, takže všechny převody se uskutečňují během několika minut nebo okamžitě. Kromě toho je vždy možné sledovat aktuální vytížení, abyste mohli předem pochopit rychlost budoucích přenosů.

Výhody kryptoměn pro kasina

Žádná taková online platforma by samozřejmě nezačala využívat jakoukoli možnost provádění finančních transakcí, pokud by na tom neměla vlastní zájem. Používání kryptoměn otevírá organizátorům online kasin celou řadu možností. Nejzřetelnější výhodou je téměř neomezená škálovatelnost. Kryptoměna je mezinárodní měna, pro kterou neexistují hranice, a proto tento způsob zúčtování umožňuje kasinům komunikovat s hráči z celého světa.

Práce s tradičními metodami vypořádání však značně omezuje škálovatelnost kasina z řady objektivních důvodů:

  • směnné transakce (další směnné transakce nejsou pro návštěvníky kasina obecně výhodné);
  • Obtíže při hledání zahraničních hráčů (je obtížné najít uživatele z Austrálie, pokud je hlavní měnou kasina euro);
  • Mnoho omezení, zmrazení účtů a blokování transakcí.

Mnoho zemí navíc pravidelně zavádí nové zákazy a omezení týkající se prostředků na hazardní hry, takže otevření bankovních účtů není pro organizátory vždy jednoduchou záležitostí. Blockchainové sítě jsou navrženy tak, že na jejich provoz nemůže téměř nikdo uvalit žádná omezení.

Závěr

Hráči i organizátoři mají také obecné výhody. Faktem je, že podvádění v této oblasti je v dnešní době zcela běžné. A mohou probíhat z jakékoli strany. Kryptoměny fungují tak, že finanční transakci jednoduše nelze zrušit. V důsledku toho poskytuje každé straně určité bezpečnostní záruky, což je v dnešní době obzvláště důležité.

Spolupráce kryptoměnových burz s online kasiny je ve skutečnosti výhodná pro obě strany procesu, přičemž prakticky eliminuje jakékoli nevýhody pro kohokoli.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy