Tiskové zprávy

Jak uložit NFT do hardwarové peněženky Trezor

nft
Foto: flickr.com, Tag: NFT

Připojte svůj Trezor k rozhraní třetí strany, jako je Metamask, pro zabezpečení a správu kryptografických NFT na Ethereu. Nezastupitelné tokeny (NFT) jsou formou kryptoměny, která zahrnuje specifická metadata, která odlišují jednotlivé mince nebo tokeny. Nejsou zaměnitelné za jiné mince ani ve stejné síti nebo ve stejné „sbírce“, a proto jsou nezaměnitelné, protože zaměnitelné znamená, že jedna mince může být nahrazena jakoukoli jinou.

S tím, jak se některé NFT stávají extrémně žádanými, nabývá na důležitosti robustní zabezpečení. Hardwarové peněženky Trezor jsou navrženy pro ukládání kryptoměn různých typů a váš Trezor lze použít k ukládání a zabezpečení NFT, pokud existují v síti, která je již podporována ve firmwaru zařízení, jako je Ethereum.

Jak uložit NFT do hardwarové peněženky Trezor
Jak uložit NFT do hardwarové peněženky Trezor

I když vaše hardwarová peněženka Trezor může zabezpečit NFT, nelze to provést v Trezor Suite. Pro bezpečnou správu NFT by mělo být použito rozhraní třetí strany, jako je Metamask. To je stále bezpečné, pokud správně nastavíte Metamask pro přímou komunikaci s vaším Trezorem, takže vaše semeno (seed) zůstane po celou dobu offline. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o NFT a jak ukládat NFT do hardwarové peněženky.

Podporuje Trezor NFT?

Oba modely hardwarové peněženky Trezor podporují podepisování transakcí NFT, ale pouze při použití s ​​rozhraním třetí strany. To platí pro NFT vytvořené podle standardu EIP-721 Ethereum, který umožňuje příjem, ukládání a odesílání tokenů NFT, které existují v síti Ethereum. Jiné sítě nejsou v současné době podporovány a zatím se neplánuje jejich podpora.

Mohu vidět své NFT v Trezor Suite?

Zobrazování a správa NFT není podporováno Trezor Suite a neexistují žádné okamžité plány na jejich přidání. Chcete-li zobrazit své NFT, budete muset použít průzkumníka s vyhrazenou funkcí galerie, jako je OpenSea nebo mobilní aplikace, do které můžete importovat svůj veřejný klíč. Více se o tom dozvíte v sekci zobrazení vašich NFT v galerii.

Mohu vidět své NFT na mé obrazovce Trezor?

Úvodní obrazovku Trezoru lze nastavit pouze ručně. Chcete-li zobrazit NFT na obrazovce Trezor, jednoduše si stáhněte obrázek, na který NFT odkazuje, a otevřete Trezor Suite, poté použijte funkci Změnit domovskou obrazovku v Nastavení zařízení k načtení obrázku do zařízení. Toto je popsáno níže v části Jak přidat NFT na domovskou obrazovku Trezoru.

Podporuje Trezor EIP-1559?

Oba modely hardwarové peněženky Trezor podporují EIP-1559, vylepšení Etherea, díky kterému jsou ceny plynu předvídatelnější. To znamená, že při nákupu NFT je nejlepší použít rozhraní, které podporuje EIP-1559, protože snižuje šance na neúspěšnou transakci a může z dlouhodobého hlediska pomoci snížit transakční náklady.

Zdroj: https://blog.trezor.io/how-to-use-nfts-with-a-hardware-wallet-9b4308397ea7

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy