HardwareMobilní telefonyZe světa IT

Novinky: IFA 2013 v Berlíně

IFA Berlin je přehlídka, která je téměř povinná pro každého technika a nadšence do nových inovací ze světa elektroniky. Lze na ní spatřit nové technologie a vynálezy z odvětví elektrických spotřebičů a mediálních zařízení. Díky této přehlídce se mohou dostat do popředí i nově zavedené společnosti, které budou teprve prezentovat svůj sortiment. Díky výstavě mohou jednotlivé společnosti získat důležité obchodní styky a mohou tak rozvíjet i své obchodní sítě.

Celá přehlídka trvá obvykle 6 dní a zahájena je obvykle začátkem září, pro rok 2013 je naplánována od 6. do 11. září. Přehlídku každoročně navštěvují konzultanti s elektronikou, energetičtí auditoři, dealeři a distributoři, obchodníci, dovozci, zástupci společností a mnoho dalších. Očekává se kolem 200 000 návštěvníků, kteří budou moci sledovat inovace na celkem 4000 m² plochy.

IFA 2013

Společně s přehlídkou je součástí také show pro účastníky, pro které jsou k dispozici stánky se suvenýry, koncertující kapely a hromada příjemné atmosféry. Těšit se lze vždy také na komerční rozhovory různých výrobců, během kterých se lze dozvědět plány na následující období.

Show se bude celkem účastnit na 1000 vystavovatelů. Samotní návštěvníci se, jako každý rok, nejvíce těší na představení nových telefonů, notebooků, televizí. Speciální překvapení chystají ovšem společnosti Samsung a Sony. Nejvíce jsou očekávány hodinky Galaxy Gear a také 4K televize. Údajné překvapení lze očekávat také od ostatních společností jako jsou třeba Toshiba, Lenovo, Huawei, LG a mnoho dalších.

Ke všemu očekávání se přehlídky nezúčastní pouze Apple. Společnost zřejmě velmi dobře ví, že by byla v záplavě nové technologie se svými iPhony přehlížena. Jednou z technologií, která by měly jednoznačně ohromit, tak je představení nových OLED a AMOLED displejů, dále série nových phabletů a nové verze operačního systému Android.

Oficiální stránky: ifa-berlin.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Sobota, no, asi to v Berlíně jede pecky. Máte v plánu se tam jet někdo podívat? Asi tam toho musí být dost na focení. 😛

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Hardware