Mobilní telefonyZe světa IT

iPhone 6 na dalších fotografiích?

Kdy bude nový iPhone 6 od velkého jablečného diktátora mobilního světa dostupný? Polovina mobil-maniaků čeká první snímky nového iPhonu 6, davy hltají zajímavé rendery, 9. září 2014 se však dozvíme vše z první ruky společnosti Apple. Ano, právě v září na nás čeká oficiální představení nového Apple iPhonu, který nabídne pořadové číslo šest.

Podle dostupných zahraničních zpráv se můžeme těšit na zaoblenější tělo, nový procesor a zbrusu nový operační systém iOS 8, jež se popere s hardwarem samotného iPhone 6. Nabídne zadní strana 13 MPx fotoaparát či další „vymazlené“ funkce jablečného ekosystému? V prodeji v průběhu října? Nechme se překvapit.

Nový render iPhonu

Na internetu se mimo jiné objevily také čínské věrné kopie, což nenechalo chladným kdejaký zahraniční i tuzemský magazín. Další informace o nové vlajkové lodi jsme shrnuli právě v tomto článku. Přijde na tělo smartphonu svítící logo či nabídne pokrokové mobilní technologie s finanční přirážkou na koncové ceně zařízení?

Rojí se další informace. Z továrny Foxconn unikají další klevety, prototyp označený N61 by měl být nový 4,7″ iPhone 6 s rozměry 138,14 x 66,97 x 6,9 mm a neznámou hmotností těla. Dalším spatřeným prototypem je N56 ve dvou variantách, tou první má být 5,5″ iPhone 6 s rozměry 158,0 x 77,12 x 7 mm a celkem vysokou hmotností 168,5 gramů. Druhý prototyp má rozměry 158,07 x 77,79 x 7,1 mm a hmotnost vysokých 184,6 gramů. Jedná se o nový iPhone 6L?

Na obrázcích výše jsou k vidění zajímavé rendery novinky, vypadají věrohodně? To samozřejmě v tyto dny ještě zcela nevíme. Hodně diskutovaná je také cena iPhone 6, v tuto chvíli víme, že by se dle neoficiálních zdrojů měla pohybovat kolem 650 dolarů (přibližně 13 700 Kč) v základní verzi, tedy v 16 GB provedení. Na internetu se také rozjíždí zajímavé soutěže o nový Apple iPhone 6, což zní vskutku předčasně. Nedočkavci tak lákají na své weby nové návštěvníky a odběratele svých newsletterů.

Jak si představujete nový iPhon 6? Jsou tyto rendery povedené, myslíte si, že si z nich cupertinský Apple vezme pár vkusných hran a tvarů? Určitě se o své myšlenky podělte do komentářů pod novinkou. Děkujeme za jablečnou aktivitu.

Zdroj: behance.net

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Ahoj, tak iPhone 6 bude muset být vodotěsný do 10 m, zasloužil by projektor na stěnu, nebo 3D prostoru (když je 2015 za rohem…). Ale obecně si myslím, že už nejde dělat tak revoluční kroky jako trojka, čtyřka… Já u své pětky už zůstanu jestli ji nezničím, budoucnost je v hodinkách!

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony