Novinky ze světa IT >

Jmenuje se Marvel a vlastní Android

Chinavasion jest elektronický obchod, který se zaměřuje na veškerou levnou elektroniku. Dnešním dnem tam přibil stroj poháněný systémem Android 4.0 ICS.

Jmenuje se Marvel. Bude lákat na velice zajímavou cenu a poslední verzi Androidu.

Elektronické zařízení skrývá 7 palcový dotykový kapacitní displej v rozlišení 800 x 480 bodů, 1 gigahertzový procesor Vimicro882 A8, 512 MB RAM, 8 vnitřní flash paměti a slot pro karty microSD.

Výbava dále pokračuje 2 MP předním fotoaparátem, WiFi, mini a USB porty, HDMI, vestavěným reproduktorem a baterií o kapacitě 4000 mAh. Tablet se začal prodávat za  pouhých 135 dolarů, což při převodu na naši měnu láká peněženku. 2 700 Kč. Pokud máte za útratu této hračičky zájem dát ještě o tisícovku navrch, máme zajímavé řešení.

Nedávno jsme se podívali na zoubek produktům od čínského Ainolu. Ten nabízí model Aurora a Elf. Mě osobně se jeví jako velmi vydařené kousky, 1GB pamětí, poslední verze Androidu, IPS displej, co více si přát.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >