> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT> Software

Update Androidu 4 u Motoroly potrvá

Americká Motorola rozšířila seznam telefonů, jež budou aktualizovány na Android 4 Ice Cream Sandwich.

Přibylo na něj pár nových zajímavých zařízení, někdo si ale bude muset ještě počkat.

Objevilo se pár telefonů, které si update zaslouží. Jsou jimi Motorola Photon 4G, Atrix 4G, a Atrix 2. Datum vydání aktualizace není přesné, s jistotou však víme, že se uživatelé dočkají do konce letošního roku.

Uživatelům Motoroly Droid RAZR a Droid Bionic teď sdělíme smutnou zprávu. Pro ně sice Motorola v prosinci slibovala update, nastali však problémy v optimalizaci, a tak se aktualizace nejspíš o pěknou řádku měsíců posune. V prosinci bylo odhadováno, že k ní dojde za 46 měsíců. Vzhledem k problémům budeme rádi, když se dočkáme v druhém či třetím čtvrtletí letošního roku.

Ostatní telefony buďto čtyřku nedostanou, nebo jí už mají. Vzhledem ke spolupráci Motoroly s Googlem by se dalo očekávat, že budou inovace rychlejší a propracovanější, tak to ale bohužel není.

Všech aktualizací bychom se měli dočkat do třetího čtvrtletí tohoto roku, jestli Motorola své sliby splní, je ale ve hvězdách.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Mobilní telefony