Internet

Nejrychlejší půjčky online. Moderní technologie to dovolují

Foto: Půjčka
Foto: Půjčka

Rychlou půjčku není potřeba vyřizovat na pobočce banky nebo nebankovní společnosti, ani se nemusíte setkat se zástupcem poskytovatele. Klidně můžete zůstat doma, stačí zapnout počítač a najít na internetu spolehlivou společnost, která nabízí rychlé půjčky online. Vše je jednoduché, rychlé a hlavně pohodlné. Většinou stačí vyplnit formulář a počkat na schválení.

U půjček na vyšší částky je potřeba promluvit s operátorem, který vám zavolá, nebo podepsat poštou zaslanou smlouvu. Pokud ji doručíte obratem zpět, můžete i vyšší částku získat do druhého dne. Vše si můžete doma v klidu promyslet, na webových stránkách jednotlivých společností jsou přehledně uvedeny všechny informace – podmínky půjčky, vzorová smlouva, poplatky i úroková sazba.

Nebankovní půjčky vedou

Nejčastějšími poskytovateli rychlých půjček jsou nebankovní společnosti. Nabytí financí je zde doopravdy rychlé a nároky na žadatele nejsou tak přísné, jako u bankovních půjček. SMS, finské a půjčky do výplaty bývají vyřízeny i do 15 minut či do hodiny, další rychlé půjčky za několik hodin nebo do druhého dne. I půjčení peněz na vysoké částky mohou nebankovní společnosti poskytnout velice rychle, většinou však vyžadují zástavu nemovitostí.

penize a pujcka
Nejrychlejší půjčky online. Moderní technologie to dovolují

I když rychlé půjčky od nebankovních společností mívají vyšší úroky než ty bankovní, mnozí klienti je preferují a raději zaplatí více, než by podstoupili zdlouhavý proces různých potvrzení a prověřování bonity. Tyto rychlé půjčky mohou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků nebo lidé s nižším příjmem. Pro jednodušší administrativu a snadné vyřízení stoupá obliba rychlých nebankovních půjček mezi širokou veřejností.

Novinkou jsou SMS půjčky

Na trhu půjček jsou relativně novými půjčkami rychlé SMS půjčky, někdy označované i jako finské půjčky nebo půjčky před výplatou. Výhodou těchto rychlých možností, jak dostat finance do své kapsy, je vysoká schvalovatelnost, maximálně snadné vyřízení, nevýhodou jsou vysoké úroky, nízká půjčovaná částka a krátká doba splatnosti, většinou do 30 dnů. I když jsou tyto půjčky prezentovány jako rychlá půjčka do hodiny, peníze za 15 minut, půjčka ihned nebo půjčka okamžitě, ne u všech poskytovatelů je toto tvrzení pravdivé.

Mnohdy se během vyplňování registračního formuláře dozvíte, že půjčku dostanete do jedné hodiny, ale až poté, co na adresu firmy doručíte podepsanou smlouvu, nebo vám půjčka nebude odeslána na účet, ale peníze dostanete prostřednictvím poštovní poukázky v nejbližších dnech.

Rychlé půjčky nabízejí i banky

S rychlými půjčkami se samozřejmě setkáte i v bankách. Nejrychlejší bankovní půjčkou je využití kontokorentu k účtu nebo použití technologie kreditní karty. I banka však umí poskytnout finance velice rychle, pokud máte solidní příjem, jste klientem banky a nemáte větší dluhy, můžete dostat půjčku skutečně okamžitě. Vyplníte žádost, která bude na místě vyhodnocena, a ještě než stihnete opustit banku, můžete mít peníze na účtu.

Tuto rychlou půjčku mohou využít i ti, kteří klienty banky nejsou. Když si připraví příslušné doklady, mohou si rychlou půjčku vyjednat na pobočce banky. Většinou bývá s touto půjčkou spojena povinnost zřídit si v bance účet. Rychlé bankovní půjčky financí lze také vyřídit online, například přímo prostřednictvím internetbankingu.

Půjčku bez registru získají i dlužníci

Potřebovali jste nutně určitý finanční obnos a v bance vaši žádost zamítli, protože máte záznam v registru dlužníků? Dopadli jste stejně u nebankovní společnosti a myslíte si, že již nemáte šanci nikde půjčku získat? Pak musíte hledat dál a zajímat se o půjčky bez registru. Ty poskytují výhradně nebankovní společnost nebo soukromníci. Pro tento typ půjček není důležité, zda mát záznam v registru, u nižších částek nemusíte mít ani ručitele nebo zástavu.

Banky registry kontrolují vždy. Víte – li, že jste se někdy opozdili s platbou nebo nezaplatili pokutu či složenku, počítejte s tím, že o tom budete mít záznam v některém z registru dlužníků. Banky tyto registry kontrolují vždy, a pokud má žadatel o půjčku záznam, je to pro banku ukazatelem špatné platební morálky a nemáte šanci bankovní půjčku získat. Pak nezbývá než hledat v nebankovním sektoru, kde určitě vhodnou půjčku bez registru najdete. Vyřízení takové půjčky je navíc jednoduché a rychlé, což v dnešní době jistě oceníte.

Půjčka bez registru pro každého – při volbě vhodného poskytovatele má šanci získat půjčku bez registru v podstatě každý. Není potřeba předkládat velké množství nejrůznějších potvrzení a osobních dokumentů. Většinou nemusíte doložit ani potvrzení příjmů, které bývá dalším úskalím při schvalování půjčky. Většina institucí totiž vyžaduje, aby zájemce o půjčku dosáhl určité bonity. Půjčka bez registru je tedy určena jak dlužníkům, tak lidem, kteří nemohou doložit příjem nebo pravidelný příjem nemají.

K půjčce bez registru přistupujte s rozmyslem. O půjčku bez registru je většinou možno požádat i online. Její snadné získání je lákavé a mnozí lidé si tak půjčí více, než mohou splatit. Pak si berou další půjčku, aby mohli splatit půjčku předcházející, a dostávají se do začarovaného kruhu opakovaných půjček a stále narůstajících úroků. Proto je potřeba zvážit nejdříve i jiné možnosti než půjčku – půjčka bez registru rozhodně k levným půjčkám nepatří.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet