Kryptoměny

Novinky z kryptosvěta #10. Nejzajímavější příběhy dneška

Novinky z kryptosveta
Foto: pixabay.com, Tag: NZK

Bitcoin za posledních sedm dní vytvořil více než 13 000 whalecoinerů

Bitcoin v posledních týdnech nezažívá moc dobré časy. Mnoho firem i retailu likviduje svoje pozice. To se samozřejmě promítá na ceně BTC. Avšak. Sbohem blues medvědího trhu – vítejte v síti fundamentálních věřících. Za poslední týden se počet adres bitcoinových peněženek obsahujících jeden BTC nebo více zvýšil o 13 091. Celkový počet „whalecoinerů“ se vyšplhal na 865 254.

Počet „whalecoinerů“ během klesající cenové akce raketově vzrostl, což je zvýrazněno růstem grafů na webu Glassnode. Jen tak dále.

Bitcoin za posledních sedm dní vytvořil více než 13 000 whalecoinerů
Bitcoin za posledních sedm dní vytvořil více než 13 000 whalecoinerů

Synthetix nasbíral více než 1 milion dolarů na denních poplatcích

Synthetix nasbíral více než 1 milion dolarů na denních poplatcích, protože hodnota tokenu SNX vzrostla o 100 %. Řešení pro škálování L2 Synthetix spolupracoval s Curve Finance na vytvoření Curve poolů pro sETH/ETH, sBTC/BTC a sUSD/3CRV, které investorům umožňují převádět synthy na tokeny.

Řešení pro škálování na 2. vrstvě Synthetix nedávno spolupracovalo s poskytovatelem likvidity Curve Finance na vytvoření Curve poolů pro syntetický ether (sETH)/Ether (ETH), syntetický bitcoin (sBTC)/Bitcoin (BTC) a syntetický americký dolar (sUSD)/3CRV, což investorům umožňuje levně převádět synthy, jako je sETH, na ETH.

Bývalý technický ředitel společnosti Sushi získal 8 milionů dolarů

Bývalý technický ředitel společnosti Sushi získal 8 milionů dolarů pro platformu pro půjčování NFT Astaria. Cílem platformy, kterou vede generální ředitel Justin Bram, veterán společnosti DeFi Joseph Delong, je poskytnout okamžitou likviditu pro vaše JPEG a měla by být k dispozici veřejnosti od září.

Platforma pro půjčování non-fungible tokenů (NFT) a likviditní engine Astaria získala 8 milionů dolarů v počátečním financování.

Na tomto kole se podílely společnosti True Ventures, Arrington Capital, Ethereal Ventures, Wintermute, Genesis Trading, LedgerPrime, Hypersphere Ventures, The LAO a mnoho dalších (Genesis je dceřinou společností Digital Currency Group, která vlastní také CoinDesk). Astaria umožňuje uživatelům vložit své NFT jako kolaterál a získat tak okamžitou likviditu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny