Mobilní telefonySoftwareZe světa IT

Problémová aktualizace na iOS 7

Dnes kalifornská společnost Apple uvolnila očekávanou aktualizaci pro svá zařízení, iOS 7 si dnes mohou stáhnout majitelé iPadů, iPodů či iPhonů, kteří mají tu trpělivost vystát několikrát pád celého procesu. Nápor na aktualizační servery je tak velký, že se nová aktualizace podaří stáhnout jen nedočkavcům, kteří opětovně zaúkolují aktualizační služby společnosti Apple.

Připravili jsme také drobné rady, co před aktualizací provést. Před samotnou instalací operačního systému iOS doporučujeme provést kompletní zálohu všech dat ve vašem smartphonu, tabletu nebo hudebním přehrávači pomocí iCloudu nebo iTunes. Zásadní podmínkou pro to, aby jste mohli svůj iPhone, iPod nebo iPad synchronizovat s počítačem, je mít nainstalován program iTunes 11.1 ve svém počítači – nicméně i pokud aktualizujete pomocí kabelového připojení.

Pokud však na nový operační systém nespěcháte, vyčkejte do dalšího dne. Aktualizace by pak měla proběhnout bez zbytečných komplikací. Už máte ve svém zařízení nainstalovaný nový operační systém iOS? Určitě se o své poznatky s instalací podělte do komentářů pod tímto článkem, pomůžete tak i například dalším uživatelům těchto zařízení.

Tip – můžete si také přečíst článek o tom, co jsme chtěli vidět v tomto operačním systému. Vyslyšeli naše prosby? Potvrdila se nám také fakta z tohoto článku, společnost na trh uvedla další barevná provedení svého iPhonu – plastový iPhone 5C, který měl být levnější, což se na konec nepotvrdilo.

Oficiální stránky systému iOS 7: apple.com

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony