Mobilní telefonyZe světa IT

Kanada si na Galaxy S3 ještě počká

Kanadské obchodníky s mobilním segmentem asi jihokorejský Samsung moc nepotěšil. Model Galaxy S3 od zmíněné společnosti nabere zpoždění i v severoamerických státech. Galaktické novinky se americký a kanadský trh měl dočkat ve středu, ale nejnovější informace mluví o datu 27. června.

Samsung Galaxy S3 off

Vše bylo zpečetěno tím, když se informace objevila na Twitter účtu společnosti, a tak nezbývá nic jiného, než čekat na tento vskutku zajímavý a vyspělý smartphone. Nás se to ale díky bohu netýká, leckteří z nás už mají tento telefon doma.

A co, že to tento problém s dovozem a prodejem zapříčinilo? Dle informací za tím stojí vysoký odbyt, respektive množství předobjednávek, který Samsung Galaxy S3 inkasuje na své konto.

Nebo můžeme nedostatek přisoudit také problému, který se obracel v neprospěch modrých krytů Pebble Blue, jež se externí společnosti, která kryty vyhotovila, dozajista moc nepovedl.

I tak si ale myslím, že se Samsungu tento dobře vystupující telefon povedl, a že si své spokojené a mobilně nadšené uživatele najde.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony