Mobilní telefonyZe světa IT

Příslušenství: Samsung Galaxy S IV

V New Yorku se před několika dny otřásala zem v základech. Právě tam byl představený nový model od Samsungu, který zaujal novými technologiemi a 5″ provedením svého displeje, Samsung Galaxy S IV. První zprávy mluvily o tom, že smartphone nabídne 8 jádrový procesor, to však ještě není potvrzeno.

Smartphone Samsung Galaxy S IV oficiálně

Nové technologie ale nejsou jen tím, čím by chtěl nový Samsung zaujmout. Je jím samozřejmě příslušenství, které je k smartphonu dostupné. Prvním příslušenstvím je nové pouzdro, které má na přední straně výlisek, přes který je možno sledovat notifikace přímo na displeji telefonu – S View Cover /na obrázku níže/. Dalším příslušenstvím jest S Band, náramek, který monitoruje váš spánek či chůzi, data poté odesílá do aplikace S Health 2.0.

K smartphonu Galaxy S IV společnost připravila také něco pro hráče, dalším příslušenstvím se stal Game Pad, jež se páruje pomocí technologie NFC – telefon se na gamepadu zajistí do držáku. Samsung nezapomněl ani na bezdrátové nabíjení, k smartphonu bude možno dokoupit další zadní kryt s podporou indukčního nabíjení, stejně tak podložku k tomu určenou.

Pouzdro pro Samsung S4 - S View Cover

Pro sportovce či straší populaci je k dokoupení ještě HRM pás, který monitoruje srdeční tep a data přenáší do aplikace Running Mate. Společnost k smartphonu Samsung Galaxy S IV ještě nabídne externí nabíjecí pack, do kterého lze umístit standardní baterii a nabíjet ji tak odděleně od telefonu. Jako poslední příslušenství k mobilu jsme si nechali váhu, která svá data synchronizuje také s aplikací S Health 2.0 a můžete díky zmíněné aplikaci monitorovat své tukové přírůstky či úbytky.

Nic ale nebude zadarmo, cena takového příslušenství nebude nikterak malá, můžeme se těšit na velice tučné cenovky, které budou celkovou pořizovací cenu Samsungu žádně zvyšovat. Není však ale jasné v této chvíli to, jaká bude cenová politika zmíněného příslušenství k zmíněnému telefonu s Androidem.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Tento mobil mám, příslušenství jsem si koupil ale nijak zvlášť mě mobil zatím neoslovil, mám jej sice jen chvíli ale zatím nic moc 🙂 A na druhou stranu, ještě není tolik příslušenství, takže tohle je škoda, chtělo by to trochu rozšířit. 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony