Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Galaxy S3 aktualizuje na Jelly Bean

Dnešním dnem se majitelé telefonu Samsung Galaxy S3 /Galaxy S III/ mohou těšit na aktualizaci svého mobilního operačního systému. Na tento galaktický stroj totiž přichází zatím poslední verze systému od Googlu, je jím samozřejmě Android 4.1.1 Jelly Bean.

Samsung Galaxy S3 - aktualizace na Android Jelly Bean.

Byla to jen otázka času, kdy se systém dostane do České republiky na vlajkovou loď od Samsungu, a to se právě teď stalo. Mimo jiné Samsung a japonská společnost NTT DoCoMo vydali také novou verzi mobilního telefonu, který svým galaktickým šarmem udolal ke koupi kde koho.

Nyní bude v prodeji další model, jež se zase o maličko přizpůsobí k dokonalosti, je jím Galaxy S3 Alpha. I tento model bude vlastnit Android Jelly Bean, a co hlavně, i dva gigabajty operační paměti. Ale bude dostupný pouze v Japonsku. Máte-li zájem si přečíst informace o posledním systému od Googlu, navštivte tento článek. Určitě nebudete litovat.

Softwarově příjemná zpráva potěšila vlastníky tohoto telefonu a mi se můžeme těšit na to, kdy se u nás objeví očekávaný Samsung Galaxy Note II ale také Samsung Galaxy S II Pro s QWERTY klávesnicí, což je v této době u těchto smartphonů v celku nezvyklé. Máte rádi společnost Samsung a její novinky? Určitě se o ně pochlubte pomocí pohyblivé lišty na levé straně od článku, děkujeme.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  3 x komentář, přidáš se?

  1. Na netu psali, že je aktualizace dostupná pouze na brandované telefony od Vodafone, má s tím někdo zkušenosti a nebo je aktualizace dostupná na všechny telefony, tedy i na nebrandované? Dík

  2. Můžu potvrdit – mám S3 od Vodafonu a aktualizace je dostupná.

  3. Takže můžeme již potvrdit aktualizaci na Android Jelly Bean i u dalšího operátora, tentokrát se jím stal T-Mobile. Instalační soubor má 253,75 megabajtu, přeji příjemné OTA stahování.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Mobilní telefony >