Tiskové zprávy

Samsung uvádí aplikaci pro operační systém Android: Samsung Max

samsung logo freebit nove
Foto: samsung.com, Tag: Samsung

Samsung uvádí jedinečnou aplikaci pro operační systém Android Samsung Max, která nabízí režim úspory mobilních dat a ochrany soukromí. S aplikací Samsung Max mají uživatelé pod kontrolou využívání dat a zdarma získávají pokročilou ochranu soukromí.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představila novou a bezplatnou aplikaci Samsung Max, jejímž cílem je podpořit úspory ve využívání mobilních dat a správu soukromí aplikací na základě monitorování využívání dat a pokročilého zabezpečení Wi-Fi. Od 23. února 2018 je aplikace pro vybraná zařízení Samsung Galaxy ke stažení na Google Play.

Samsung Max podporuje poslední verzi jedinečných a snadno použitelných funkcí Samsung, a to režimu úspory dat a ochrany soukromí. Samsung Max nahrazuje jednu z největších mobilních virtuálních privátních sítí (VPN) na světě Opera Max a od teď jsou její dvě klíčové funkce dostupné dalším milionům uživatelů Samsung.

galaxy S9 leak

Samsung Max vychází z populárních funkcí

Po celém světě se z dat stává komodita, ale mnohé plány jsou prostě příliš drahé pro zákazníky, kteří by chtěli naplno využívat nejmodernější technologie zabudované do jejich přístrojů,“ uvedl Seounghoon Oh, viceprezident Výzkumného a vývojového institutu Samsung v Indii. „Díky aplikaci Samsung Max získají uživatelé v každém místě zeměkoule větší volnost a kontrolu nad spotřebou svých dat a soukromím v době zvýšených bezpečnostních hrozeb, podvodných aplikací a uživatelských profilů.“

Samsung Max vychází z populárních funkcí iniciativy Samsung „Make for India“, jejímž záměrem bylo poskytnout lokálně relevantní a užitečný software a hardware. K základním funkcím patří:

  • Režim úspory dat – režim úspory dat znamená, že svůj datový tarif můžete využít lépe a jít dále. V některých případech může dokonce v průběhu času pomoci ušetřit peníze v rámci mobilního datového tarifu. Tato funkce poskytuje inteligentní informace ohledně toho, které aplikace spotřebovávají nejvíce dat, a neustále hledá možnosti jejich úspory. Pokud je to možné, může dokonce v aplikacích a prohlížeči aktivně komprimovat obrázky, videa, hudební soubory a webové stránky. Uživatelé mohou také spravovat oprávnění konkrétních aplikací k využívání dat, a přizpůsobit tak jejich spotřebu svým požadavkům. Možnost blokace automatického využívání dat na pozadí pro všechny aplikace jim navíc dodá pocit klidu a bezpečí.
  • Režim ochrany soukromí – Otevřené, nedůvěryhodné a neznámé Wi-Fi hotspoty mohou být zabezpečeny a ochráněny pomocí šifrování jedním kliknutím, blokování sledování a maskování systému doménových jmen (DNS). Tyto tři funkce nabízejí výhody ochrany soukromí v mobilních sítích, což aplikaci Samsung Max umožňuje zajistit ochranu soukromí v mobilních nebo Wi-Fi sítích u všech vašich aplikací. Uživatelé tak mohou bezpečněji využívat libovolné dostupné připojení k internetu a zůstat kdykoli online i na cestách.

„Společnost Samsung se zavázala k vývoji služeb zaměřujících se na úsporu dat a ochranu soukromí, které budou součástí všech našich zařízení,“ prohlásil Seounghoon Oh, viceprezident Výzkumného a vývojového institutu Samsung v Indii. „Z tohoto důvodu nyní zařazujeme Samsung Max do našich zařízení střední kategorie jako exkluzivní a jedinečnou službu, která odliší zařízení Samsung od ostatních produktů na trhu s chytrými telefony.“ 

Dostupnost aplikace pro Android

Aplikace Samsung Max bude předinstalována na všech dodávaných chytrých telefonech řady Galaxy A a Galaxy J v Indii, Argentině, Brazílii, Indonésii, Mexiku, Nigérii, Jižní Africe, Thajsku a Vietnamu. Uživatelé jiných zařízení Samsung si budou moci Samsung Max stáhnout prostřednictvím obchodů Google Play nebo Galaxy Apps.

Uživatelé přístrojů Samsung, které v současné době využívají aplikaci Opera Max od nezávislého dodavatele, budou mít od 23. února 2018 možnost automatického upgradu na Samsung Max. Aplikace je samozřejmě připravena i pro nový smartphone Samsung Galaxy S9.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy