Ze světa IT

Spása pro mobilní trh. iPhone 9 se ukázal na další fotografii

apple logo sede final
Foto: apple.com, Tag: Apple

Pod červenou rouškou se skrývá iPhone 9. Nový mobilní telefon od společnosti Apple se představí co nevidět a už dnes utíkají na svět povedené fotografie tohoto smartphonu.

Apple spouští pro svůj nový mobil záruční opravy AppleCare+ a unikají fotografie na čínských eshopech. iPhone byl viděn v nabídce výkupu u amerického operátora Verizon a je jasné, že Apple iPhone 9 opravdu toto čtvrtletí přijde na trh – po celém světě.

Možná podoba iPhonu 9. Nástupce modelu SE
Možná podoba iPhonu 9. Nástupce modelu SE

Tři barvy telefonu a dvě úložné kapacity

Pro zbrusu nový smartphone si firma připravila kryty v černé a také v bílé silikonové variantě. Odstíny telefonu budou tři a Apple bude nabízet dvě varianty úložiště. Zákazník bude mít na výběr z varianty 64 nebo 128GB. SD karty samozřejmě nečekejte.

TIP na článek: Letem světem Applem. Kdy přijde nový iPhone 12?

Kdy přijde nový iPhone 12 od Applu? Nový iPhone se ještě nestačil „ohřát“ na pultech obchodů a už se hovoří o iPhonu 12. Jak bude vypadat a kdy se nového telefonu dočkáme?

Podle všech zpráv by měl iPhone 9 (SE) mít design a celkovou podobu z iPhonu 8. Z tohoto mobilního telefonu si vzal displej, které má 4,7 palce a je LCD. Na spodní straně telefonu najdeme také čtečku otisku prstů. Zadní strana, jak už je zvykem, poskytne kvalitní fotoaparát a přepracovanou optiku.

TIP na článek: iPhone 9 SE (2020). Malý a levný smartphone od Applu opravdu přijde

O tom, že se na poli Apple rodiny něco chystá, se vědělo již delší dobu. Potvrzení dlouho očekávaného 4,7palcového iPhonu SE s dovětkem 2020 se na internetu (#iphone9), tedy respektive na oficiálních stránkách Apple přece jen objevilo.

Apple v tomto případě oproti iPhonu SE přispěl novějším čipsetem. Co se týče hardware a velikosti, rozměry zůstanou totožné (z modelu iPhone 8), konektivita nabídne LTE a Lightning konektor, WiFi standardu 6, nebo poslední iOS 13.4. Displej bude v rámci úspory peněz opět LCD. Na podrobnější hardwarovou specifikaci se můžete podívat níže.

Hardwarová výbava iPhonu 9

  • Rozměry: 138 × 67 × 7,3 mm, 146 g
  • Displej: 4.7 palce, kapacitní IPS LCD, 750 × 1 334, 326 PPI
  • Sítě: GSM, EDGE, HSPA, LTE (600|75 Mb/s)
  • Konektivita: Lightning, Wi-Fi 6, Bluetooth 5, GPS
  • Paměť a baterie: 64 GB nebo 128GB, RAM: 3 GB
  • Procesor: Apple A13 Bionic (7nm)
  • OS: Apple iOS 13.4
  • Fotoaparát: 12MPx, video (3 840 × 2 160 4K), autofocus, blesk

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT