InternetNovinky ze světa

T-Mobile: Zvýhodňujeme své tarify

Společnost T-Mobile zvýhodnila a zjednodušila svou nabídku, kterou reagovala na FREE tarify společnosti O2. U nedávno spuštěného tarifu S námi síť nesíť mohou nyní zákazníci využívat více dat, a to 1,5 GB. Podle tiskového prohlášení tak dává za stejné peníze o 500 MB dat navíc, nově tak reaguje konkurence schopným bojem, jelikož je o nové tarify zájem.

T-Mobile a nova tarifni nabidka

„Zákazníkům nabízíme v nových tarifech největší porci dat ze všech stávajících operátorů, navíc na nejrychlejší mobilní síti v ČR,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Kromě toho poskytujeme neomezené volání a posílání SMS v naší síti již v základním nejnižším tarifu.“

  • S námi v síti, za 249 Kč, neomezeně, bez volných minut do ostatních sítí a dat
  • S námi v síti+, za 499 Kč, 120 minut do ostatních sítí a 200 MB dat
  • S námi síť nesíť, 749 Kč, neomezeně kamkoliv s 1,5 GB FUPem

K aktivaci nových tarifů umožňuje operátor všem klientům se nevázat, a to by vás poté vyšlo o 150 Kč měsíčně více, což určitě není rozumná volba, pokud peníze vynaložíte na dobíjení kreditu. Dalším výrazným krokem vstříc zákaznickým přáním je možnost splátkového prodeje telefonů bez navýšení ceny, a to za nejnižší pořizovací cenu v porovnání s konkurencí.

Splátky jsou umožněny pouze se smlouvou na dobu určitou – 24 nebo 36 měsíců, přičemž volit lze mezi jednou až 23 splátkami. Současně s tímto krokem T-Mobile ruší dotace na telefony u hlasových tarifů, přijdete také o cenné nasbírané body, které jste mohli například uplatnit při prodloužení smlouvy o další dva roky. Pokud si však k tarifu přidáte data, můžete získat 150 Kč slevu na nově postavený tarif.

„Nasloucháme svým zákazníkům a podle toho se měníme. Tento krok je toho dalším důkazem. Věříme, že naši klienti všechny nové výhody ocení,“ uzavírá Dana Tomášková.

Komentuj článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučeno pro vás >

Další novinky > Internet