Ze světa IT

T-Mobile: Zvýhodňujeme své tarify

t-mobile logo final
Foto: T-Mobile

Společnost T-Mobile zvýhodnila a zjednodušila svou nabídku, kterou reagovala na FREE tarify společnosti O2. U nedávno spuštěného tarifu S námi síť nesíť mohou nyní zákazníci využívat více dat, a to 1,5 GB. Podle tiskového prohlášení tak dává za stejné peníze o 500 MB dat navíc, nově tak reaguje konkurence schopným bojem, jelikož je o nové tarify zájem.

„Zákazníkům nabízíme v nových tarifech největší porci dat ze všech stávajících operátorů, navíc na nejrychlejší mobilní síti v ČR,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Kromě toho poskytujeme neomezené volání a posílání SMS v naší síti již v základním nejnižším tarifu.“

T-Mobile: Zvýhodňujeme své tarify
T-Mobile: Zvýhodňujeme své tarify
  • S námi v síti, za 249 Kč, neomezeně, bez volných minut do ostatních sítí a dat
  • S námi v síti+, za 499 Kč, 120 minut do ostatních sítí a 200 MB dat
  • S námi síť nesíť, 749 Kč, neomezeně kamkoliv s 1,5 GB FUPem

K aktivaci nových tarifů umožňuje operátor všem klientům se nevázat, a to by vás poté vyšlo o 150 Kč měsíčně více, což určitě není rozumná volba, pokud peníze vynaložíte na dobíjení kreditu. Dalším výrazným krokem vstříc zákaznickým přáním je možnost splátkového prodeje telefonů bez navýšení ceny, a to za nejnižší pořizovací cenu v porovnání s konkurencí.

Splátky jsou umožněny pouze se smlouvou na dobu určitou – 24 nebo 36 měsíců, přičemž volit lze mezi jednou až 23 splátkami. Současně s tímto krokem T-Mobile ruší dotace na telefony u hlasových tarifů, přijdete také o cenné nasbírané body, které jste mohli například uplatnit při prodloužení smlouvy o další dva roky. Pokud si však k tarifu přidáte data, můžete získat 150 Kč slevu na nově postavený tarif.

„Nasloucháme svým zákazníkům a podle toho se měníme. Tento krok je toho dalším důkazem. Věříme, že naši klienti všechny nové výhody ocení,“ uzavírá Dana Tomášková.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT