Internet

Telefónica O2: O nové tarify je zájem

O2 logo freebit
Foto: O2

Mobilní neomezená revoluce prostupuje pomalu ale jistě českou kotlinou, která zažívá právě v těchto dnech ohromný boom. V předešlých dnech své tarify oživila Telefónica O2, která svým, i konkurenčním zákazníkům nabízí tarify FREE, které zahrnují neomezené volání a SMS zdarma do sítě O2.

Telefónica O2: O nové tarify je zájem

Telefónica O2: O nové tarify je zájem

Modré bublinky přišly jako první s revolučním balíčkem FEEE CZ, který zahrnuje neomezené volání do sítě O2, i do ostatních sítí v ČR. Přináší tak revoluční tarif za 749 Kč, pokud však vlastníte pevnou linku, obdržíte slevu 100 Kč, a to každý měsíc po dobu dvou let. K neomezenému tarifu operátor ještě přidá 1 GB FUP, po překročení, stejně jako u stávajících tarifů klesá přenosová rychlost, nicméně je však internet v mobilu stále aktivní.

K těmto tarifům český operátor nabízí samozřejmě i dotované smartphony, navíc nabízí možnost se neupsat na dva roky, takto laděný paušál je ale o 150 Kč měsíčně dražší. Nové uživatele vyjde aktivace tohoto tarifu na jednorázový poplatek 99 Kč. Pokud vás tento lákavý tarif neoslovil, nabídka Telefóniky nabízí samozřejmě i staré konfigurace, navíc přibyl tarif FREE O2 a FREE O2 Plus. Nabídka se stává určitě zajímavější.

“V tuto chvíli uzavírají naši pracovníci zhruba dvojnásobek smluv na nové tarify oproti dennímu průměru. Naše linky zákaznické podpory zaznamenaly zhruba trojnásobný nárůst volání. Zákazníky ale stíháme odbavovat ve standardních časech a velmi nás jejich zájem těší,” uvedl PR a mluvčí české společnosti O2 Hany Farghali.

Není ale všem snům konec, mluví se o dalších virtuálních operátorech, navíc je ve větru ještě informace o čtvrtém operátorovi, který by mohl ještě více rozvířit vody. Mimo jiné se nabízí virtuál jménem Tesco, COOP, UPC, vydavatelství Mafra, GTS či stávající Bleskmobil.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] Společnost T-Mobile zvýhodnila a zjednodušila svou nabídku, kterou reagovala na FREE tarify společnosti O2. U nedávno spuštěného tarifu S námi síť nesíť mohou nyní zákazníci využívat více dat, a to 1,5 GB. Podle tiskového prohlášení tak dává za stejné peníze o 500 MB dat navíc, nově tak reaguje konkurence schopným bojem, jelikož je o nové tarify zájem. […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Internet