Internet

V Bratislavě se uskuteční galavečer Oktagon 14. Bude zítra online?

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Je to opět tady. Galavečer Oktagonu v Bratislavě se uskuteční již zítra, to je 14.9.2019 – tuto sobotu se můžete těšit na svátek MMA. Kdy se koná Oktagon 14 a kde bude jeho dějiště?

Oktagon 14 se uskuteční, jak již pomalu začíná být v případě slovenské zastávky zvykem, na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Oficiální udávaná kapacita tohoto stadionu činí úctyhodných 10 110 míst a očekává se opět atakování jejího naplnění.

Jak sledovat Oktagon 15 online? Tahákem je Vémola a Végh

Dnem konání tohoto prestižního MMA turnaje bude sobota 14. září 2019. Začátek je stanoven na 18:00, kdy začne probíhat bohatý doprovodný program, jenž bude čítat celkem 8 zápasů. Start duelů z hlavní karty je naplánován na 20:00. Oktagon 14 online bude opět dostupný pomocí služby PPV (Pay Per View), živě na stadionu, a nebo na O2 TV Sport (livestream O2 TV bude vysílat pouze hlavní kartu).

V Bratislavě se uskuteční galavečer Oktagon 14. Budete zítra online?

V Bratislavě se uskuteční galavečer Oktagon 14. Budete zítra online?

Těmi vůbec nejočekávanějšími zápasy večera budou:


Velterová váha

Samuel “Pirát” Krištofič (11-3-0)

Místní rodák, který na minulém Oktagonu v Bratislavě knokautoval svého brazilského soupeře Andersona Dinize už po 29 vteřinách! V tomto duelu se ale nic podobného neočekává, proti němu totiž bude stát mnohem silnější soupeř.

vs.

Robert “Diamantový Čávo“ Pukač (14-5-1)

I druhý z bojovníků pochází ze slovenského hlavního města. Pukač je sice o 3 roky mladší než jeho protivník, ale má více odzápaseno, v posledních střetnutích se mu navíc nesmírně dařilo. Je tedy mírným favoritem zápasu.


Bantamová váha

Tomáš Deák (19-9-1)

Zápasník, jenž nebyl jeden čas daleko od UFC, se po téměř roční usilovné přípravě vrací zpět do oktagonu. Bude zajisté chtít navázat na svou již 5 zápasů trvající šnůru výher.

vs.

Filip Macek (21-14-1)

Stejnou sérii má aktuálně na svém kontě i jeho titulový vyzyvatel a současná česká jednička této váhové kategorie Filip Macek. Jeho největší zbraní jsou submise, na něž právě pět předcházejících duelů úspěšně ukončil.


Pérová váha

Ľudovít “Lajoš“ Klein (14-2-0)

Teprve 24letý supertalent slovenského MMA svou pozitivní bilancí 14 výher a jen 2 porážek děsí soupeře. Netají se touhou dostat se do UFC.

vs.

Joao Rodrigues (37-17-2)

Tento zápas bude soubojem generací, neboť tomuto Brazilci je 38 let, tedy o 14 více než Kleinovi! Rodrigues však bude jasným outsiderem, jeho výhra by byla obrovským překvapením.


Karta bojovníků. Zimní stadion Ondera Nepelu. Oktagon 14

Karta bojovníků. Zimní stadion Ondera Nepelu. Oktagon 14


Na hlavní kartě bude chybět jedno zápasnické utkání. Ilja Škondrič se na zápas připravoval ale bohužel, jeho oponent náhle zápas zrušil (CUK). Bohužel ho zrušil i další náhradník (Ivan Vičic). Uvidíme, zdali ještě manažeři Oktagonu seženou vhodnou náhradu za oba borce.

Jak sledovat Oktagon 14 pomocí livestreamu?

Pro ty, kteří nebudou mít možnost se osobně přijít podívat 14. září (v sobotu) na stadion Ondreje Nepely, zde existuje možnost sledování Oktagonu 14 prostřednictvím online livestreamu. K tomu vám stačí jen zavítat na stránky organizace Oktagon a zaplatit 6,99 eur (přibližně 180 Kč). V den pořádání akce bude cena za livestrem o něco vyšší.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet