Mobilní telefonyZe světa IT

VIP servis pro VIP smartphone – Huawei P9 dostane speciální péči

Huawei MWC 2016
Huawei MWC 2016

Nedávno představená vlajková loď Huawei se dvěma fotoaparáty na zadní straně, na jejichž výrobě se podílela Leica dostane speciální péči. Pokud si novou P9 koupíte v rámci oficiální distribuce, Huawei vám vymění displej v případě jeho rozbití v prvních třech měsících po zakoupení.

Huawei P9_cover

Dvě kamery změní způsob, jakým vidíte svět

Aktuálně již probíhají předobjednávky tohoto zajímavého smartpohonu a potrvají do 30. 4. U vybraných prodejců dostanou zákazníci ještě dárek. Je to fitness náramek a zároveň bezdrátové handsfree Huawei TalkBand B2. TalkBand jsme tady na Freebitu otestovali a moc se nám líbil, takže je to věru zajímavá nabídka.

Podívejme se ještě na celkové specifikace tohoto nejnovějšího modelu čínského výrobce. Huawei P9 má displej 5,2 palce s rozlišením FullHD a 2,5 D efektem. To v praxi znamená zahnuté strany. Pohání ho procesor z dílny Huawei Kirin 955 s osmi jádry. Tomu sekundují 3 GB operační paměti a úložný prostor na data o velikosti 32 GB. Šťávu celému zařízení dodává baterie s kapacitou 3000 mAh.

Huawei TalkBand B2 - varianty

Huawei TalkBand B2 dostanete jako dárek u vybraných prodejců

Zřejmě největší lákadlo modelu je zadní kamera, nebo lépe zadní kamery. Jsou totiž dvě. Obě mají rozlišení 12 MPx, ale jedna je RGB, zatímco ta druhá je monochromatická. Dohromady dokáží vytvářet snímky za špatných světelných podmínek. Díky druhé monochormatické kameře jsou snímky neuvěřitelně detailní. Na jejich vývoji, ale i na vývoji algoritmů zpracování fotek po zachycení se podílela společnost Leica.

Huawei P9 si můžete předobjednat buďto v barvě Titanium Grey, nebo Mystic Silver za doporučenou cenu 14990 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony