Tchaj-wanský prcek HTC Wildfire CNapsal: 26/04/2012 1 comments 1253 shlédnutí

Tchaj-wanský gigant na letošním mobilním veletrhu v Barceloně oslnil trojicí telefonů z nové modelové řady One, byly jimi One S, V a X.

Tato řada bude pravděpodobně diktovat design pro celé portfolio HTC. Můžeme se tedy těšit na nové modely, které budou velmi povedené, tak jak jsme u HTC zvyklí.

Na internetu se objevují fotografie a parametry připravovaného smartphonu nižší střední třídy. Měl by být nástupcem úspěšného modelu Wildfire. Říká si Wildfire C a zatím je uváděn pod kódovým označením HTC Golf.

Do začátku dostane Android 4 Ice Cream Sandwich doplněný o inovativní prosředí HTC Sense 4.0, které bohužel přespříliš zatěžuje paměť RAM. Když už je o ní řeč, představíme si její velikost, ta činí 512 megabajtů. Takt a počet jader srdce tohoto stroje bohužel neznáme, můžeme však předpokládat, že půjde o jedno jádro taktované na 1 gigahertz.

Na uživatelské soubory je připravena interní paměť 4 gigabajty. Je možné doplnit ji o microSD karty do kapacity 32 GB. Přední straně bude dominovat 3,5 palcový QVGA displej, jaký známe z předchozích modelů, nabídne rozlišení 480 na 320 bodů.

Pěti megapixelový foťák sice díru do světa neudělá, ale jako nouzovka bohatě postačí. Další vlastností bude synchronizace s Dropboxem, jakou již známe z řady One. Umožní ukládat data do cloudu a nabídne vcelku slušnou kapacitu zdarma.

Uvidíme tedy, jak moc se nový Wildfire bude lišit od těchto specifikací, nechme se překvapit.Slova napsal

Martin Kohout

Správa a content webů. Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Komentáře (1)

[…] minulosti jsme informovali o novince tchajwanského výrobce mobilních telefonů, která sice není zase tak atraktivní z pohledu […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!