Tiskové zprávy

Moneta připravuje novou internetovou banku. Je moderní, přehledná a nabízí nové funkce

moneta money bank logo
Foto » Moneta Money Bank

Moneta Money Bank zanedlouho představí moderní online banku. Bude se jednat o nový webový design, který sleduje trendy ve světovém bankovnictví. Moneta pevně věří, že zejména v dnešní době oceníte možnost obsluhovat všechny produkty online z pohodlí domova. Jako digitální lídr si přeje, aby zákaznická zkušenost byla co nejlepší, a abychom správu financí co nejvíce usnadnili.

Změna designu proběhne po delší době – design byl nasazen již v roce 2007. Hlavní novinkou bude přihlášení do webového rozhraní pomocí notifikace na mobilním telefonu. Nově půjde ve webovém rozhraní zobrazit PIN kód k platební kartě.

Rychlejší přihlašování a potvrzování transakcí přes Smart banku?

S aktuální Smart Bankou se můžete přihlašovat i potvrzovat transakce pomocí notifikací v telefonu. Samozřejmě jsme zachovali i možnost přihlašování a potvrzování transakcí přes SMS.

Nový design s sebou přinese lepší a rychlejší obsluhu, sjednotí ovládací prvky a zjednoduší odesílání plateb. A aby přechod do nové Internet Banky byl co nejsnazší, zachovali jsme kromě přihlašovacích údajů všechny nastavené trvalé příkazy, šablony, inkasa a SIPO.

Moneta připravuje novou internetovou banku (Foto: moneta.cz)
Moneta připravuje novou internetovou banku (Foto: moneta.cz)

Nový přehled produktů > Po přihlášení do Internet Banky najdete produkty, které u Monety máte, spolu s přehledem posledních transakcí. Zároveň zde upozorníme také na neproběhlé transakce nebo nové zprávy z banky.

Všechna nastavení na jednom místě > V sekci Nastavení máte nově možnost upravit si limity, šablony, zabezpečení a kontaktní údaje na jednom místě.

Současná Internet Banka zatím zůstává?

Protože některé funkce a sekce nebudou při spuštění nové Internet Banky dostupné, snadno se překliknete do současné Internet Banky. Tam najdete pojištění, investice, nebo žádost o kreditní kartu. Postupně všechny tyto funkce převedeme do nové Internet Banky.

Na nové Internet Bance pracujeme spolu s vámi. V rámci výzkumu jsme zjišťovali, jak ji nejčastěji používáte a jaké funkce byste uvítali. Díky tomu jsme Internet Banku vylepšili a zefektivnili její používání.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy