Sonymobile.com v elegantní šedivéAutor: 01/04/2012 3 2025 shlédnutí

Nedávná akvizice, která odloučila japonské Sony a švédský Ericsson vyvolala v některých skalních fanoušcích této značky smutek, jiní si naopak uvědomili, že tato značka potřebovala změnu. Osamocení Japonci vydali již několik zařízení, které vůbec nevypadají špatně, ohlasy na ně také nejsou nikterak negativní.

Nový nástup předvedl opravdu zajímavé produkty. Na veletrhu MWC 2012 jsme se seznámili s Xperií SUP a dnes tu máme další smartphony pasující do střední třídy. Aby bylo rozdělení jasné a oficiální, musel přijít další krok, byla jím tvorba samostatných webových stránek. Nový oficiální server najdeme na této adrese.

Bohužel se zatím nedočkaly české lokalizace, nebudeme na ní však dlouho čekat. Web se převlékl do elegantního šedo, černo, bílého hávu, který stylově podtrhuje designovou filosofii nových smartphonů Sony. Najdeme zde celý Developer Blog a GreenHeart Blog.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (3)

Sonce moc fandím a snad jí ten rozchod pomůže a ukáže zase svou sílu.

Odpovědět

Sony je samo o sobě velký koncern. Bude se ale muset z toho všeho dostat a začít kvalitně vyrábět. Myslím si, že je tohle trošku zbrzdí ve výrobě.

Odpovědět

Je to osud ale asi jsem tohle čekal, Sonka se moc vyšťavila a tohle bude muset někde nabrat. Good Luck Sony!

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!