Ze světa IT

Manuální přenosná nabíječka od Sony

Nikdy nabíjení nebylo jednodušší. Sony si pro nadšence manuálního nabíjení připravilo model CL-A2LAS, který je určen k ručnímu nabíjení akumulátoru. Prostě si párkrát zatočíte a nahromaděnou energii pak můžete využít k dobytí smartphonu či jiného zařízení.

Sony CL A2LAS

USB nabíječka je doplněna 4000 mAh baterií, která vyžaduje tři minuty plynulého točení pro minutu hovoru, nebo pět minut pro jednominutové prohlížení webových stránek. Také můžete vestavěnou baterii dobíjet přes standardní elektrickou zásuvku, což bude asi jednodušší a ušetříte tak svou energii.

Sony CL-A2LAS je vybavena dvěma porty USB, což vám umožní nabíjet více přístrojů najednou. Pokud využijete oba konektory, nabíjecí proud se bude dělit do obou nabíjených zařízení. Prodej bude nejdříve spuštěn v Japonsku, přesněji 20. června za 8000 jenů, což je v přepočtu 2 000 Kč.

Využíváte pro svůj smartphone nebo tablet vysokokapacitní akumulátory, nebo se pouze spoléháte na výdrž samotné baterie v produktu? Určitě se o další alternativy nebo poznatky podělte do komentářů níže, či dejte vědět pomocí lišty na sdílení o této novince i ostatním, děkujeme za projevenou aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT