Spotify: Hudba na měsíc zdarmaAutor: 17/12/2013 4 4436 shlédnutí

Do Čech před několika dny přišla hudební služba s názvem Spotify, která svým zákazníkům nabídne přes 25 milionů skladeb s širokou paletou působnosti. Pro nové zákazníky nabízí měsíc poslechu zcela zdarma, což je pro nerozhodné potencionální uživatele jedině plus. Najde si své uživatele?

V neplacené měsíční verzi si však mezi skladbami vyslechnete několik sekundových reklam, kromě bannerů, které v aplikaci také najdeme. V placené verzi však využíváte plný potenciál, oblíbené skladby si můžete stahovat přímo do zařízení a nemusíte tak být vázáni na připojení k internetu.

Spotify Off Web
Spotify: Hudba na měsíc zdarma

Placená verze nás po té bezplatné vyjde na přibližně 165 Kč každý měsíc, hudební služba si tak strhává měsíční paušál přímo z účtu zákazníka. K hudbě ze Spotify se můžete dostat třemi různými způsoby – z mobilní aplikace, z webu, ale také z desktopové aplikace, kterou si samozřejmě lze stáhnout z oficiálního webu (link naleznete dole).

Další klíčovou vlastností je provázání s Facebookem. Nejen, že se na webu můžete pomocí Facebooku přihlásit, Spotify vám také nabídne uživatele, které máte na sociální síti, a tuto službu začali používat. Můžete také sledovat své oblíbené interprety, i sledovat, co a jaký z kamarádů právě poslouchá.

Aplikace automaticky do své databáze nahraje i skladby, které máte přímo na disku svého počítače. Je si tedy možné přehrávat i muziku, kterou máte na svém PC, smartphonu či tabletu. Určitě doporučujeme si službu alespoň na měsíc zdarma vyzkoušet. Do komentářů níže se můžete vstřícně podělit o první postřehy, jak se vám hudební služba líbí? Nebo raději sáhnete po konkurenci? Deezer, Rdio či Hudba na Google Play?

Oficiální web: spotify.comAutor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (4)

Už jsem byl skoro rozhodnutý pro Deezer ale pak přišlo Spotify. Co se týká funkčnost Spotify i Deezer jsou i přes drobné rozdíly oba skvěle použitelné. Co mě ale nakonec k výběru Spotify přesvědčilo je jeho výborný zvukový výstup v Premium verzi. U Deezer je slyšet různá občas horší kvalita mp3. Vyvážení hlasitosti také občas vázne a to i v rámci jednoho alba. Spotify pracuje s ogg vorbis vysokého bitrate. Rozdíl je velmi slyšitelný.

Odpovědět

    Pokud je to tak, jak píšeš, +1 pro Spotify. Taky jsem si nainstaloval klienta, a zatím jsem spokojený. Avšak, s Deezerem to nemohu porovnat. Tuto službu nevyužívám.

    Odpovědět

[…] Spotify: Hudba na měsíc zdarma Samsung HomeSync Media Hub […]

Odpovědět

[…] České republiky přišly i nové hudební služby – Hudba Play či Spotify. Ve velké míře se rozrostly i další platební služby, tedy ty, které se nazývají […]

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!