KryptoměnyZe světa IT

Wirex spolu s Mastercard nabídnou novou kartu. Smění kryptoměny v reálném čase

wirex logo freebit nove
Foto: Wirex

Když Wirex startoval, rozhodl se pro partnera jménem Visa. Nyní spojuje síly s druhým z hráčů na trhu – s Mastercardem. Wirex Mastercard je nová platební karta, která mění hru na poli kryptoměn a posunuje platby na další úroveň.

Co přijde na trh ve spojení tohoto partnerství? Karta Wirex Mastercard zachází s kryptoměnou stejně jako s fiat měnou. Bezproblémové a rychlé utrácení kryptoměny v reálném životě za bezkonkurenční živé sazby Over-the-Counter (OTC). Jedná se o automatickou konverzi v reálném čase.

Wirex spolu s Mastercard nabídnou novou kartu
Wirex spolu s Mastercard nabídnou novou kartu

Nová karta staví směnu k jednoduchosti. Už si nemusíte své kryptoměny směňovat a poté začít platit. Směna se provede z určené kryptoměny prakticky instantně. Funkce automatického převodu v reálném čase vám umožní utratit kteroukoli z tradičních fiat měn nebo kryptoměn, aniž byste museli nejprve požádat v aplikaci o směnu.

Žádné měsíční poplatky? Wirex dále uvádí, že chce strhnout bariéry mezi uživatelem a poplatky. Ruší tedy měsíční poplatek eurodvacet oproti kartě Wirex Visa. Příjemným benefitem jsou výběry z bankomatu. Skončili také mezinárodní poplatky za výběry z bankomatu do 400 GBP (11 800 Kč).

Nová destinace pro společnost. Wirex v USA

Wirex je plnohodnotně dostupný v USA. Nyní, když společnost jmenovala Harolda Montgomeryho za nového generálního ředitele. Poté, co pracoval v odvětví financí více než 20 let, vedl dříve šest společností v obdobích významného růstu, včetně vývoje největší platební platformy v Indii. Společnost je přesvědčena, že je to dokonalý muž, který je provede fenomenálním zahájením v USA.

Vzhledem k tomu, že jsou na celém světě již 3 miliony zákazníků, je zcela jasné, že je úsilí Wirexu o překlenutí propasti mezi tradiční a digitální technologií velké.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Kryptoměny