Mobilní telefony >Novinky ze světa IT >

Chceme nový Samsung Galaxy S3

Tak kde že se nám to toulá Samsung Galaxy S3? Každý vetší portál už má tuto kořist v testování, ale jak na tom bude Freebit.cz? S křížkem po funuse. Hledáme sponzory pro náš IT magazín. Máme co nabídnout?

První informace jsme odchytli již 29. 12. 2011, poté nasledovalo zklamání v podobě MWC 2012, kde smartphone představen nebyl.

Na našem webu následovali neokořeněné a zavádějící spekulace, které nás držely při životě. Dnes už víme, že se nového stroje z dílny jihokorejského výrobce dočkáme již 4. 6. letošního roku. Oficiální specifikaci jsme si nastínili v tomto vyčerpávajícím článku. Co nás ještě více dorazilo, byla informace, že k dnešnímu dni hlásí eshopy a jiná prodejní místa předběžné objednávky v nereálných číslech. 9 milionů? Z hlediště zazněl jen mohutný potlesk.

Mezi poslední vlaštovky se řadí novinka, která v sobě ukrývá informaci v podobě uniklé paměti ROM zmíněného smartphonu. A pokud s koupí tohoto velice chytrého telefonu počkáte, budete se pak moci těšit na osazení až dvěma gigabajty RAM. Podle videí se jedná o propracovaný telefon, který je navíc odolný a vlastní polykarbonátový zadní kryt, který se nedá jen tak zlomit.

Samsung se také chrání, a to do slova. Celý design je právnicky ošetřen. Tak, aby během prodeje nemohl utrpět rány v podobě konkurenčního boje, což zahrnuje i nepatrné změny v designu celého přístroje. Jeho software a ovládací prvky jsou natolik vytříbené, že se společnost Apple otřásá v základech. Tak co? Koupit či nekoupit?

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. Vás bude sponzorovat samotnej Samsung! 😀

  2. Přístroj je to dobrej, nicméně myslíte si že v této recenzi je ta informace o 4 dnech pravdivá ? Pořád to je telefon s 4.8 displejem a navíc baterka 2100 neni zas tolik jak to vypadá 🙂

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Mobilní telefony >