» Mobilní telefony» Ze světa IT

Samsung Galaxy S2 WiMAX

Společnost Samsung se rozhodla vydat smartphone Galaxy S II WiMax v Japonsku přes operátora KDDI au. Chytrý telefon nabídne téměř totožné parametry jako Galaxy S II. Bude mu propůjčen systém Google Android 2.3 Gingerbread.

Samsung Galaxy S II WiMAX poskytne uživateli 4,7 palcový AMOLED displej s HD rozlišením 1280 krát 720 pixelů, 1.4 GHz dvoujádrový procesor, vestavěný 16 GB paměťový prostor, slot pro microSD karty, 2 megapixelovou kameru pro videohovory a 8 MP fotoaparát s nahráváním videa v HD kvalitě.

Pokud se s tímto mobilem ztratíte, nezoufejte. GPS navigace je připravena ihned ukázat aktuální polohu. Těšme se na bezdrátový Bluetooth 3.0 či Wi-Fi připojení.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony. Podpořte mě » pomocí donate na PayPalu.

  Doporučeno pro vás >

  4 x komentář, přidáš se?

  1. […] telefon parametry leží mezi Galaxy W a Galaxy S2 a snaží se zalepit díru v trhu. Je to však nutné […]

  2. […] dnes potvrdily, že prvním mobilním telefonem podporujícím službu Dual Persona bude Samsung Galaxy SII. Společnost Samsung by měla během následujících měsíců zajistit kompatibilitu s touto […]

  3. […] příčky obsadil Samsung s řadou Samsung Galaxy. Přesněji, na zlatém stupínku stál model Galaxy S2, který rozhodně Samsungu vyšlapal cestu rájem. Poté následují telefony s označením Nexus, […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky » Mobilní telefony