Mobilní telefonyZe světa IT

Ambiciózní konkurent ZTE Mimosa X

Přichází nový smartphone z dílny čínského ZTE. Jmenuje se Mimosa X a je to velmi sympatický telefon. Parametry se staví vedle Samsungu Galaxy S II.

Nabízí 4,3 palcový qHD displej nesoucí rozlišení 540 na 960 bodů. Srdcem se stává výkonná nVidia Tegra 2, jež disponuje dvěma jádry o taktu 1 gigahertz.

ZTE Mimosa X

Tento čip bude doplněný o 512 MB RAM a výkonný grafický akcelerátor GeForce, jež zaručí bezchybné vykreslování náročných 3D her. Nabídne průměrný pěti megapixelový fotoaparát doplněnýo přední kamerku pro videohovory.

Dále disponuje interní paměťí o kapacitě 4 GB, která se dá rozšířit o microSD kartu dosahující kapacity až 32 gigabajtů. Na trh přijde s nejnovější verzí systému Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Nabídne také kvalitní zpracování zvuku Dolby Audio a díky technologii Ice Clear dosahuje kvalitního zvuku hovoru.

O cenách se společnost bohužel nezmiňuje, pohybovat se pravděpodobně budou okolo deseti tisíc korun. ZTE Mimosa X se na trh dostane v průběhu druhého čtvrtletí letošního roku. Máme se opravdu na co těšit.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Dostane se to vůbec na CZ trh???

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony