Ambiciózní konkurent ZTE Mimosa XAutor: 21/02/2012 1 1022 shlédnutí

Přichází nový smartphone z dílny čínského ZTE. Jmenuje se Mimosa X a je to velmi sympatický telefon. Parametry se staví vedle Samsungu Galaxy S II.

Nabízí 4,3 palcový qHD displej nesoucí rozlišení 540 na 960 bodů. Srdcem se stává výkonná nVidia Tegra 2, jež disponuje dvěma jádry o taktu 1 gigahertz.

Tento čip bude doplněný o 512 MB RAM a výkonný grafický akcelerátor GeForce, jež zaručí bezchybné vykreslování náročných 3D her. Nabídne průměrný pěti megapixelový fotoaparát doplněnýo přední kamerku pro videohovory.

Dále disponuje interní paměťí o kapacitě 4 GB, která se dá rozšířit o microSD kartu dosahující kapacity až 32 gigabajtů. Na trh přijde s nejnovější verzí systému Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Nabídne také kvalitní zpracování zvuku Dolby Audio a díky technologii Ice Clear dosahuje kvalitního zvuku hovoru.

O cenách se společnost bohužel nezmiňuje, pohybovat se pravděpodobně budou okolo deseti tisíc korun. ZTE Mimosa X se na trh dostane v průběhu druhého čtvrtletí letošního roku. Máme se opravdu na co těšit.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Komentáře (1)

Dostane se to vůbec na CZ trh???

Odpovědět

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!