Mobilní telefony

OnePlus One naceněný v Čechách

oneplus logo freebit
Foto: OnePlus

Projekt se slibnou budoucností závisí na poměru ceny a přidané hodnoty. Víme, že jsou na trhu mobilní telefony, které by se mohly prodávat za poloviční cenu. Jsou na trhu však smartphony, jež plně splňují kritéria kvality a ceny jako takové. Jedním z nich je i očekávaný mobilní telefon One od nově vzniklé čínské společnosti OnePlus. Jedná se o marketingový tah si do svého jména vložit slovo One, popřípadě ho ještě použít jako označení svého modelu? To nám asi zůstane skryto.

Cena, mocný to argument při koupi nového mobilního telefonu. Dnes se na českém internetu začínají rojit zprávy o koncové ceně pro českého nedočkavce, který má potencionální zájem si zakoupit mobilní telefon OnePlus One. Přicházející informace je nutné brát s rezervou, nohy si klidně ještě nějaký ten pátek můžeme nechat v teple.

OnePlus One Smartphone

OnePlus One naceněný v Čechách

Pro US trh je model nastavený na 299 dolarů za 16GB variantu, 349 dolarů za 64 GB. 16 gigabajtová varianta nás tedy vyjde na přibližně 6 000 Kč, jedna z prvniček na českém internetu má nastavenou cenu na 9 899 Kč. Model s 64 gigabajtovým úložištěm by se dle informací měl prodávat za přibližně 11 499 Kč. Další informace mluví o jednotce v českých aukcích, kde se smartphone prodává za 9 000 Kč (16GB).

Jak to tedy vlastně bude s prodejem v České republice?

One čínského výrobce má vše, co by správný mobilní telefon měl mít. Záleží však na každém z vás, zda se spokojíte – nebo je 5,5 palcový displej zbytečným přežitkem za honbou nabídnout uživateli něco více, než konkurence? Je nutné vlastnit ve svém mobilním telefonu čtyřjádrové i osmijádrové procesory s nechvalnou výdrží aktuálních technologií akumulátorů?

Jak to tedy vlastně bude s prodejem v České republice? 15. 6. 2014? Zatím to nevypadá dobře, co se dostupnosti týče. Smartphone s Androidem je dostupný zatím na pozvánku, což z něj nedělá zajímavý prodejní artikl. Společnost jako marketingovou kampaň zvolila zajímavou likvidaci své konkurence. Prvních 100 zákazníků, kteří se zapojí do akce, kdy rozbijí svůj smartphone získávají OnePlus One za celý jeden dolar. No nezní to báječně?

O tomto telefonu jsme napsali již pár informací – zajímá vás, co obdržíte v prodejní krabici? Pokud si o mobilním telefonu chcete přečíst jeho celou specifikaci a první vzdálený pohled, navštivte tento článek. Je však nutné brát zřetel, který nám nedovoluje o tomto mobilním telefonu napsat více. Musíme čekat na první recenze tohoto telefonu z Číny.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Čau lidi, nevíte kde se dá koupit nejlevněji OnePlus One? Třeba i ze zahraničí? Dík.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony