> Novinky ze světa IT

Pracovní stanice Dell M4500

Společnost Dell odhalila nový produkt řady Precision WorkStation, který se zaměřuje na výkonnost a mobilní využití. V těchto dnech dává najevo 3D animátorům, inženýrům a výzkumnému středisku, že potřebuje na svou řadu pěkně vypadající přenosné krabice, které svým designem jistě, že osloví.

Parametry workstationu Precision M450015,6 palcový display v rozlišení 1920x1080, hmotnost 2,72 kg, je 1,1 palce tlustý, LED – podsvícení displeje, i5 nebo Core i7 procesory, Quadro FX 1800m nebo Quadro FX 880M 1GB, až 16 GB RAM, rozmanité možnosti ukládání dat včetně 64GB SSD MiniCard, optická mechanika, 3 MegaPixel WebCam, Gobi 2.0 mobilní širokopásmové připojení a dokonce i displej se 100% uživatelskou volbou barevného spektra.

“Dell Precision M4500 zavádí novou úroveň pro výkon a mobilitu pro pracovní stanice…” řekl Greg Weir, senior manažer, WorkStation Dell Precision.” Tento WorkStation by měl být dostupný už za pár týdnů na světovém trhu.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT