Ze světa IT

Přípravy na právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů: Twitter

twitter logo freebit
Foto: freebit.cz, Tag: Twitter

Myslíme si, že byste vždy měli vědět, jaké údaje od vás shromažďujeme a jak je využíváme, a také že byste nad obojím měli mít smysluplnou kontrolu.

V rámci našeho závazku k transparentnosti a v rámci příprav na nové právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, které vstoupí v platnost už příští měsíc, aktualizujeme naše Zásady ochrany osobních údajů, na základě nichž můžete učinit pro vás nejlepší rozhodnutí o tom, jaké informace s námi budete sdílet.

Přípravy na právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů: Twitter
Přípravy na právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů. #twitter

Nové znění zásad byste si měli přečíst celé, mezi klíčové aktualizace ale patří

  • Větší zaměření na kontrolu nad vlastními osobními údaji.
  • Větší zaměření na to, jak dalece Twitter sdílí vaše osobní údaje, včetně našich nástrojů pro vývojáře.
  • Větší transparentnost a kontrolu nad tím, jak vaše údaje sdílíme s obchodními partnery.
  • Větší jasno o tom, jak sdílíme vaše údaje, abychom zabránili újmě, dodrželi všechny zákony, sloužili veřejnému zájmu a zachovali Twitter bezpečným a přívětivým místem.

Aktualizovali jsme naše Smluvní podmínky

Rovněž jsme aktualizovali naše Smluvní podmínky tak, aby byly podmínky pro Twitter a Periscope jednotné a abychom ještě více zdůraznili, že k obsahu sdíleného prostřednictvím našich služeb musíte mít práva. Doporučujeme vám si oba dokumenty přečíst a v případě otázek nás kontaktovat způsobem uvedeným v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Nové Podmínky a Zásady ochrany osobních údajů vstoupí v platnost 25. května 2018. Používáním našich služeb k tomuto nebo pozdějšímu datu vyjadřujete svůj souhlas s těmito aktualizacemi.

Pamatujte, pokud chcete omezit množství informací, které o vás shromažďujeme, a způsob, jakým je používáme, můžete k tomu použít nástroje uvedené v našich aktualizovaných zásadách. Rovněž se můžete rozhodnout pro deaktivaci vašeho účtu na Twitteru. O tom, zda a jak budeme zpracovávat vaše osobní údaje, máte hlavní a poslední slovo vy. Děkujeme vám za důvěru a za používání Twitteru!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT